کد خبر : 32380 / /
/

زنده زنده سوختن مرد تهرانی در آتش سوزی وحشتناک خاوران

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از فوت یک نفر در جریان حادثه آتش‌سوزی در خیابان خاوران خبر داد.

زنده زنده سوختن مرد تهرانی در آتش سوزی وحشتناک خاوران

جلال ملکی از فوت یک نفر در جریان حادثه آتش‌سوزی در خیابان خاوران خبر داد و گفت: ساعت ۱۰:۴۴ صبح امروز یک مورد آتش سوزی در یک خانه در خیابان خاوران، خیابان نفیس به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و متعاقباً سه ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خاطرنشان کرد: آتش نشانان در مدت زمان 3 دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که در یک منزل خیلی قدیمی حدوداً ۱۲۰ متری که 2 اتاق در قسمت جلو و یک اتاق در قسمت انتهایی آن وجود داشت و تمامی اتاق‌ها و داخل خیاط پر از ضایعات بود که به طور کامل دچار حریق شده بود.

وی اظهار کرد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود فردی داخل خانه است و آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش عملیات جستجو را آغاز کردند و در اتاق انتهایی این منزل قدیمی با پیکر سوتخته یک فرد حدوداً ۶۵ ساله مواجه شدند که به تأیید عوامل اورژانس جان خود را از دست داده بود.

ملکی عنوان کرد: آتش خاموش شد و محل پس از ایمن سازی تحویل عوامل انتظامی شد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.