کد خبر : 32293 / /
/

کشف عجیب تعداد زیادی مار و عقرب خطرناک در خانه مرد کرجی

مدیرکل محیط زیست استان البرز گفت: طی بازرسی از یک واحد تولیدی در شهرستان نظرآباد بیش از 50حلقه مار و 20 قطعه عقرب کشف و ضبط شد.

کشف عجیب تعداد زیادی مار و عقرب خطرناک در خانه مرد کرجی

مجید درگی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان البرز،  گفت: با رصد اطلاعاتی یگان حفاظت استان و شهرستان نظرآباد صبح روز دوشنبه ۱۲دیماه با حکم مقام قضایی و همراهی نیروی انتظامی با بازرسی از یک واحد تولیدی در شهرستان نظراباد بیش از ۵۰ حلقه مار و ۲۰ قطعه عقرب کشف و ضبط شد.

درگی افزود: این حجم از حیات وحش به صورت غیر قانونی از نقاط مختلف کشور زنده گیری و به نظرآباد انتقال پیدا کرده بود که با رصد اطلاعاتی در اقدامی به موقع کشف و متخلفان جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

مدیر کل حفاظت محیط زیست اظهار کرد: طبق قانون شکار وصید خرید، فروش، حمل و نگهداری حیات وحش بدون اخذ مجوزهای زیست محیطی جرم محسوب می‌شود و طبق قوانین مجرمین به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی همچنین در ادامه بیان کرد: پایش مناطق با دقت توسط یگان حفاظت محیط زیست در حال انجام میباشد و در همین راستا از شهروندان درخواست می شود تخلفات محیط زیستی را در صورت مشاهده با اداره محیط زیست شهرستان یا تلفن۱۵۴۰ درمیان بگذارند./حوادث رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.