کد خبر : 32095 / /
/

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تهران

حادثه خونین در بالا شهر تهران| شهر به خون کشیده شد

بوی تعفن از یک خانه مجللدر منطقه الهیه تهران موجب تماس با پلیس ۱۱۰ و کشف جید یک پیرمرد در خانه شد و بازپرس کشیک تحقیقات را آغاز کرد.

حادثه خونین در بالا شهر تهران| شهر به خون کشیده شد

 پنجشنبه هشتم دی ماه امسال، بوی تعفن مشکوکی از یک خانه در منطقه الهیه از سوی همسایه‌ها به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد که با اعلام این خبر، ماموران کلانتری محله راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

ماموران کلانتری هنگامی که وارد خانه موردنظر شدند با جسد پیرمرد حدودا ۷۰ ساله‌ای مواجه شدند که دست و پایش بسته شده و آثار ضرب و جرح روی بدن وی مشهود بود.

بدین ترتیب کارآگاهان زبده اداره دهم پلیس آگاهی، تیم بررسی صحنه جرم و متخصصان پزشکی قانونی با دستور بازپرس کشیک قتل پای در محل حادثه گذاشتند و با تحقیقات اولیه، متوجه شدند از زمان مرگ مقتول ۳ روز گذشته است.

راز قتل مرد ثروتمند در تهران

بررسی‌های بیشتر کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی حکایت از آن داشت، احتمالا ۲ یا ۳ مرد جوان پس از حضور در خانه موردنظر با تهدید چاقو، دست و پای مقتول را بسته و اقدام به سرقت وسایل وی کردند، اما هنگامی که به اتاق گاوصندوق رسیدند، ناگهان آژیر دزدگیر به صدا در آمده و سارقان با بی‌توجهی به مردسالخورده پا به فرار گذاشته‌اند!

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پس از دریافت این سرنخ مهم، دوربین‌های مداربسته اطراف خانه موردنظر را هدف بازبینی قرار دادند و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی را برای شناسایی عاملان این جنایت، کلید زدند.

با دستور بازپرس کشیک قتل جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.