کد خبر : 32078 / /
/

مژده وزیر برای معلمان | وام ارزان دولت برای خانه‌دار شدن فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش خبر داد که حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان با سود بازپرداخت ۱۲ درصد برای فرهنگیان مهیا شده تا بتوانند با استفاده از این تسهیلات در نهضت ملی مسکن صاحب مسکن شوند.

مژده وزیر برای معلمان | وام ارزان دولت برای خانه‌دار شدن فرهنگیان

درباره اختصاص و اعطای تسهیلات مسکن به فرهنگیان گفت: به دلیل وجود حساب‌های آموزش و پرورش در بانک ملی، تسهیلاتی را برای همکاران فرهنگی در این بانک اختصاص دادند. مبلغ کل تسهیلات حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان و سود بازپرداخت آن ۱۲ درصد است که برای همکاران فرهنگی مهیا شده تا بتوانند با استفاده از این تسهیلات کم بهره در نهضت ملی مسکن صاحب مسکن شوند.

وی درباره اینکه تاکنون چه تعداد از فرهنگیان از این تسهیلات استفاده کرده اند، گفت: در این خصوص اطلاعات دقیقی ندارم.

وی درخصوص تقلب در امتحانات نهایی و خبر افشای سوالات، گفت: همه امتحاناتی که برگزار می شوند دارای مشکلات مشابهی هستند و امروز به دلیل حساسیت هایی که وجود دارد و تأثیر قطعی نمره، این دست از خبرها خیلی برجسته شد. طبق گزارش‌های موجود، افشای سوالات اتفاق نیفتاده و حوزه های ما کارشان را خوب انجام دادند، البته باید دقت بیشتری در این زمینه صورت گیرد.

آقای نوری بیان کرد: با توجه پیشرفت وسایل ارتباطی، گاهی ممکن است که داوطلبی زودتر جلسه را ترک کند و سوالات یا پاسخ‌ها بعد از آن زمان تعیین شده (نیم ساعت بعد از پاسخگویی) در فضای مجازی منتشر شده باشد؛ اما آزمون ها به طور کامل و با دقت لازمی که تعیین شده، براساس دستورالعمل ها برگزار شده است.

منبع: شفقنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.