کد خبر : 31908 / /
/

رکورد شکنی قیمت فیدلیتی پرایم | فیدلیتی یک هفته ای ۱۲۰ میلیون گران شد!

در جدول زیر قیمت روز انواع فیدلیتی را در بازار مشاهده می‌کنید.

رکورد شکنی قیمت فیدلیتی پرایم | فیدلیتی یک هفته ای ۱۲۰ میلیون گران شد!

قیمت فیدلیتی پرایم پنج نفره به یک میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان رسید. این خودرو در یک هفته اخیر ۷۰ میلیون افزایش قیمت داشته است.

 فیدلیتی پرایم پنج نفره مدل ۱۴۰۱ در نمایندگی ۸۴۴ میلیون تومان است. در بازار این خودرو در یک هفته اخیر ۹۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است و به یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان رسید.فیدلیتی پرایم پنج نفره در یک ماه اخیر ۲۸۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. 

قیمت فیدلیتی پرایم هفت نفره با افزایش ۱۲۰ میلیونی در یک هفته رکورد زد و به ۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان رسید. این خودرو در یک ماه اخیر ۳۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.  قیمت فیدلیتی پرایم هفته نفره در نمایندگی ۸۵۹ میلیون تومان است.

قیمت فیدلیتی پرایم هفت نفره مدل ۱۴۰۰ هم در یک هفته گذشته ۱۰۰ میلیون تومان گران شده و به ۱ میلیارد و ۶۲۰ میلیون تومان رسید.

لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود./اقتصاد آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.