کد خبر : 31789 / /
/

حادثه هولناک| حوادث

آدم ربایی هولناک در حرم امام رضا| اخاذی 200 هزار دلاری از زائران عراقی

یکی دیگر از اتباع عراقی ادامه می‌دهد: من ۱۳سال است به ایران رفت وآمد دارم و چنین اتفاقی برای اتباع عراقی ندیده و نشنیده بودم.

آدم ربایی هولناک در حرم امام رضا| اخاذی 200 هزار دلاری از زائران عراقی

روز جمعه دوم دی ماه امسال فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری چهار متهم به آدم ربایی که با نقشه اخاذی ۲۰۰ هزار دلاری، سه تبعه عراقی را در مشهد ربوده بودند خبر داد؛ این سه تبعه عراقی از شهر نجف برای زیارت امام رضا(ع) به مشهد سفر کرده بودند.

یکی از این اتباع عراقی می‌گوید: ساعت ۲۳ و ۳۰دقیقه شب سه سرنشین خودروی سواری ما را سوار کردند و ما را به محلی بردندکه در آنجا نیز ۸نفر دیگر منتظر بودند و با اسلحه و چاقو تهدیدمان کردند و شماره خانواده‌هایمان را گرفتند. آن‌ها از خانواده هایمان ۲۰۰هزار دلار درخواست کردند و به آن‌ها گفتند که اگر پول را تاساعت ۹ونیم صبح نفرستید این سه نفر را می‌کشیم.

یکی دیگر از اتباع عراقی می‌گوید:قبلا هم به ایران سفر کرده بودم و هفت روز در این کشور بودم اما امنیت و صحت و سلامتی در ایران وجود دارد  واگر غیر از این بود به ایران نمی‌آمدم. رئیس آگاهی بهترین امکانات را با رفاه و آسایش در اختیار ما قرار داد وازاینکه ما را از دست این آدم ربایان نجات دادند تشکر و قدردانی می‌کنیم.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.