کد خبر : 31781 / /
/

واریز یارانه جدید سوخت | این افراد مشمول سوخت سهمیه ای میشوند

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۰ میلیون و ۴۴۳ هزار لیتر سوخت نفت گاز سهمیه‌ای و حمایتی برای مصرف در بخش کشاورزی این شهرستان توزیع شد.

واریز یارانه جدید سوخت | این افراد مشمول سوخت سهمیه ای میشوند

سید اسماعیل علوی با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۰ میلیون و ۴۴۳ هزار لیتر سوخت نفت گاز سهمیه‌ای و حمایتی برای مصرف در بخش کشاورزی بین کشاورزان و بهره‌برداران شهرستان ساری توزیع شد، اظهار کرد: بیشترین میزان مصرف سوخت مربوط به بخش ماشین‌آلات کشاورزی است.

وی تصریح کرد: از این مقدار سوخت، ۲۴۷ هزار و ۳۵۷ لیتر برای چاه‌های آب کشاورزی، ۲۷۲ هزار و ۸۰۸ لیتر برای موتور پمپ‌ها، هفت میلیون و ۳۶۹ هزار و ۵۴۳ لیتر برای ماشین آلات کشاورزی، ۸۴۶ هزار و ۶۸۰ لیتر برای برداشت برنج، ۳۴ هزار لیتر برای صنایع تبدیلی، ۵۲۱ هزار و ۶۵۰ لیتر برای پروژه‌های کشاورزی، ۱۰ هزار لیتر برای گرمایشی و حرارتی، ۴۶ هزار و ۹۰۰ لیتر برای گلخانه‌ها، ۹۰۸ هزار لیتر برای برداشت غلات، ۱۰۹ هزار و ۷۰۰ لیتر برای دامداری‌ها، ۷۶ هزار لیتر برای مرغداری‌ها توزیع شد.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ساری افزود: توزیع سوخت کشاورزی با بررسی تقاضای بهره‌برداران بخش کشاورزی و ارائه مدارک و تائید این مدیریت بین بهره‌برداران بخش کشاورزی انجام شد.

وی بر پیگیری برای تامین و توزیع به موقع سوخت بخش کشاورزی، توسعه و رونق بیش از پیش بخش کشاورزی در این شهرستان و رشد اقتصادی منطقه تاکید کرد./ ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.