کد خبر : 31775 / /
/

فریبا نادری | فریبا نادری بازیگر | فریبا نادری و همسر دومش

عکس لباس گرانقیمت فریبا نادری در جشن تولدش

فریبا نادری را در جشن تولد دوستانش مشاهده کنید.

عکس لباس گرانقیمت  فریبا نادری در جشن تولدش

فریبا نادریدر خانواده ای کم جمعیت متولد شده و دارای یک خواهر و برادر است. دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت. فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون  سال 1363 در تهران متولد شد.  فریبا نادری بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد. همسر اول  فریبا نادری مسعود رسام بود. عکسی از فریبا نادری را در کنار دوستش در جشن تولد مشاهده کنید.
فریبا نادری

ازدواج فریبا نادری با مهرداد طباطبایی

فریبا نادری 8 سال بعد از درگذشت مسعود رسام با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی و لبنیات ازدواج کرد و برای بار دوم زندگی مشترک تشکیل داد.  بعد از درگذشت مسعود رسام فریبا نادری اعلام کرد که هرگز با اهالی سینما ازدواج نمیکند و همسر او هم شغلی خارج از حیطه هنر دارد.

اولین سریال فریبا نادری

فریبا نادری در اولین تجربه بازیگری در سریال مروارید سرخ مسعود رسام مقابل دوربین رفت.  مروارید سرخ سریال پربازیگری به کارگردانی و نویسندگی مسعود رسام در سال 1383 بود که فریبا نادری در آن برای اولین بار ایفای نقش کرد و با بازیگران زیادی از جمله مهدی پاکدل، یوسف تیموری، پوپک گلدره، سحر زکریا، هایده حائری، خشایار راد، مهرداد ضیاییف فریده دریامج و... همبازی بود.

فریبا نادری

فریبا نادری در آسانسور

فریبا نادری در سریال ستایش  یکی از ماندگارترین نقش های فریبا نادری در تلویزیون بازی او در سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی است که در فصل دوم و سوم این مجموعه به ایفای نقش پرداخت.  فریبا نادری در سریال ستایش ایفاگر نقش پری سیما همسر سوم صابر و برادرزاده انیس بود که در فصل سوم نقش پررنگ تری داشت و در واقع داستان قصه با ماجراهایی که پری سیما رقم میزد میچرخید.

فریبا نادری نیز تا به حال دو بار ازدواج کرده که اولین بارش با آقای کارگردان مشهور بود و با عشقی آتشین هم شروع شد اما طولی نکشید که با فوت آقای شوهر این زندگی و عشق به اتمام رسید. حالا شوهر اول کی بوده؟ آقای مسعود رسام!

فریبا نادری اما مجرد نماند و بعد از چند سال تنهایی سرانجام با مهرداد طباطبایی همسر فعلی اش ازدواج کرد. فریبا خانوم همسر اول رو مشهور انتخاب کرد و شوهر دوم رو هم پولدار. حالا این زوج لایف استایلی مرفه دارند همراه با دختری فسقلی به نام یارا. یارا خانوم زاده ایران نیستند و در کانادا به مانند خیلی از بازیگران دیگه برای گرفتن شناسنامه و اقامت خارجی به دنیا اومدن!

مادر شدن فریبا نادری

  فریبا نادری یک سال بعد از ازدواجش در سوم اسفندماه سال 96 برای اولین بار مادر شد و تولد دخترش یارا حال و هوای دیگری به زندگی او و همسرش بخشید.

فریبا نادری

فریبا نادری غمگین

فریبا نادری بازیگر سنیما و تلویزیون کشورمان خردادماه سال 96 رستورانی را با نام دلی جان تاسیس کرد.  فریبا نادری  در مراسم افتتاحیه رستوران فریبا نادری هنرمندانی چون سمانه پاکدل، سام نوری، کمند امیر سلیمانی، مریم سلطانی، پژمان بازغی، مستانه مهاجر، لاله اسکندری، گلاره عباسی ، مژده لواسانی و مریم کاویانی حضور داشتند.  رستوران فریبا نادری  بازیگران در افتتاحیه رستوران فریبا نادری ورود فریبا نادری به عرصه بازیگری  فریبا نادری به صورت اتفاقی به دنیای بازیگری راه یافت. یک روز که به همراه دوستش برای تست بازیگری رفته بود، مسعود رسام از او نیز خواست که تست بدهد و همین راهی برای ورودش به دنیای بازیگری بود.  خانواده فریبا نادری مخالفت جدی با بازیگر شدن او داشتند و حتی زمانی که قرارداد سریال مروارید سرخ را بست در قرارداد قید کرد که باید خانواده اش هم در پشت صحنه حضور داشته باشند اما با این وجود باز هم مادرش مخالفت می کرد.

زندگی شخصی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران متولد شد.  این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد و برای اینکه زودتر به هدف هایش در بازار کار برسد به سراغ بازاریابی رفت و کم کم در سمت مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ مشغول کار شد.  فریبا نادری  فریبا نادری در دوران کودکی  فریبا نادری در خانواده ای کم جمعیت متولد شده و دارای یک خواهر و برادر است. تمام دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت.  رابطه دوستانه فریبا نادری و برادرش حمید او را به سمت شیطنت ها و بازی های پسرانه می کشاند و تمام مدت کودکی او با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.