کد خبر : 31750 / /
/

خبر مهم برای متقاضیان وام | وام ارزان 100 میلیونی با سود 4 درصد | اقساط وام چقدر؟

مشتریان بانک مهر ایران این امکان را دارند با وثیقه گذاری درصدی از مبلغ تسهیلات خود در حساب صندوق اجتماعی و مابقی آن نزد شعبه بانک، برحسب درصد توثیق خود از طریق طرح «حمایت فرد حقیقی» وام 100 میلیون تومانی دریافت کنند.

خبر مهم برای متقاضیان وام | وام ارزان 100 میلیونی با سود 4 درصد | اقساط وام چقدر؟

به گزارش رده، افرادی که مایل به دریافت وام 100 میلیونی بانک مهر ایران هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها به آن کارمزد 4 درصدی تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات نیز به 36 ماه می‌رسد. مشتریان به منظور دریافت این وام باید حداقل سه ماه کارکرد حساب داشته باشند. داشتن ضامن رسمی برای اخذ این تسهیلات ضروری است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط 2 میلیون و 952 هزار و 399 تومان است. کل سود تسهیلات 6 میلیون و 286 هزار و 346 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 106 میلیون و 346 هزار و 347 تومان خواهد بود.

نگاهی به فعالیت بانک مهر ایران طی یکسال اخیر

بانک مهر ایران یکی از بانک‌های قرض الحسنه کشور است که با هدف تامین مالی با نرخ کارمزد پایین فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این بانک انواع خدمات طرح‌های اعتباری قرض الحسنه، سپرده‌ها، طرح‌های مسئولیت اجتماعی، قراردادها و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

به گفته سیدسعید شمسی‌نژاد، مدیرعامل بانک مهر ایران، این مجموعه طی یک سال گذشته رشد منابع قابل توجهی داشته است و کمترین معوقات متعلق به بانک نیز کمتر از 0.5 درصد است. شمسی‌نژاد اعلام کرد طی یکسال اخیر 2.5 میلیون نفر به جمع مشتریان این بانک اضافه شده‌اند و این مجموعه از منابع قرض الحسنه خود سالیانه 3 میلیون وام پرداخت می‌کند.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.