کد خبر : 31724 / /
/

گروگانگیری وحشتناک مرد معتاد | حمله با کلت کمری جنگی به والدین، همسر و فرزند

مرد ۳۱ ساله‌ای پس از مصرف مواد مخدر شیشه با اسلحه کلت کمری با تهدید و ارعاب اقدام به گروگانگیری پدر و مادر، همسر و دختر خود کرد.مرد معتاد، والدین، همسر و فرزندش را گروگان گرفت

گروگانگیری وحشتناک مرد معتاد | حمله با کلت کمری جنگی به والدین، همسر و فرزند

حادثه گروگانگیری خانوادگی در یکی از محلات حاشیه‌ای تبریز که به دست مردی معتاد رقم خورده بود، با حضور به موقع پلیس بدون هیچ اتفاق ناگواری پایان یافت.

سردار علی محمدی، جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی گفت: اوایل صبح امروز، یک مورد گروگانگیری در محلات تبریز اتفاق افتاد که در آن فرد ۳۱ ساله‌ای پس از مصرف مواد مخدر شیشه به دلیل نداشتن تعادل روحی و روانی مناسب  با اسلحه کلت کمری جنگی با تهدید و ارعاب اقدام به گروگانگیری پدر و مادر، همسر و دختر خود کرد.

وی در ادامه افزود: با حضور به موقع پلیس در محل حادثه و با خویشتن‌داری لازم چندین مرحله با فرد گروگانگیر مذاکره شد و با انجام عملیات روانی و ارائه مشاوره روانشناختی توسط مشاوران نهایتا متهم گروگان‌ها را آزاد کرد و خود را به پلیس تسلیم و اسلحه نیز به همراه دو تیغه خشاب از وی کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان آذربایجان شرقی تصریح کرد: در این حادثه خوشبختانه به کسی آسیبی وارد نشد و فرد گروگانگیر نیز هم اکنون در اختیار پلیس بوده و تحقیقات از گروگانگیر برای روشن شدن  انگیزه و علت دقیق این حادثه همچنان ادامه دارد/اعتمادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.