کد خبر : 31704 / /
/

حادثه|حادثه خونین| حادثه در تبریز

حادثه هولناک در تبریز| قتل خانوادگی در این شهر

وحید شادی‌نیا سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی، از گازگرفتگی یک خانواده سه نفره براثر استفاده از بخاری گازی خبر داد و گفت: هر سه نفر جا باختند.

حادثه هولناک در تبریز| قتل خانوادگی در این شهر

سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی از فوت سه عضو خانواده‌ای در تبریز بر اثر گازگرفتگی ( مسومیت با مونواکسیدکربن) خبرداد.

وحید شادی‌نیا از فوت سه عضو خانواده‌ای در محله شهید چمران (اخماقیه ) تبریز بر اثر گازگرفتگی ( مسومیت با مونواکسیدکربن) خبر داد و اظهار کرد: کارشناسان اعزامی پس از حضور در محل حادثه و در بررسی اولیه متوجه شدند چندین ساعت قبل براثر استفاده غیرایمن از بخاری گازی سه عضو خانواده شامل پدر ۳۵ساله، مادر۳۰ساله و کودک پنج ساله جان باخته اند.

وی یادآور شد: قرار دادن لوله بخاری داخل آب هیچ تاثیری در جذب مونوکسید کربن ندارد و قاتل نامرئی وارد محیط منزل می شود.

گاز مونوکسید کربن گازی بی رنگ و بی بو که ازسوختن هیدروکربن‌ها و مواد سوختی آزاد می شود و مسمومیت باآن علائمی شامل سردرد و سرگیجه و تهوع و درد بدن ودر نهایت چنانچه اقدامی صورت نگیرد مرگ را به دنبال دارد و متاسفانه این علائم درخواب اصلا محسوس نیست و مرگ آرام را در پی دارد.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.