کد خبر : 31699 / /
/

حمله 2 مرد خشن با چاقو به زن جوان در پارک | سرقت سگ میلیونی کار دست دزدان داد +عکس

 دو مجرم سابقه دار که پس از حمله به زن جوان در پارک، سگ قیمتی وی را دزدیده بودند در برابر حکم قطعی ده سال زندان قرار گرفتند.

حمله 2 مرد خشن با چاقو به زن جوان در پارک | سرقت سگ میلیونی کار دست دزدان داد +عکس

 دو مجرم سابقه دار که پس از حمله به زن جوان در پارک، سگ قیمتی وی را دزدیده بودند در برابر حکم قطعی ده سال زندان قرار گرفتند.

رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با شکایت یک زن جوان آغاز شد .وی که هراسان بود به کلانتری رفت و از 2 مرد خشن که وی را کتک زده و سگش را دزدیده بودند شکایت کرد.

نگین ۳۲سال گفت: من صاحب یک سگ زینتی هستم که 4 سال قبل آن را به مبلغ میلیونی خریدم. سگم از نژادی خاص و تربیت شده است و به شدت به او وابسته هستم. امروز برای تفریح به پارکی در شمال تهران رفته بودم و در حال قدم زدن بودم که 2 مرد موتور سوار به من  نزدیک شدند. آنها به رویم چاقو کشیدند و با تهدید سگم را دزدیدند. وقتی مقاومت کردم، مرا به شدت کتک زدند و با موتور گریختند.

با این شکایت ماموران به ردیابی 2 زورگیر پرداختند و با اطلاعاتی که زن جوان به ماموران داده بود، در نخستین گام به بررسی فهرست و تصویر مجرمان سابقه دار پرداختند. در نتیجه یک مجرم سابقه دار به نام بهروز را ردیابی و بازداشت کردند.

نگین در مواجهه حضوری با بهروز وی را شناسایی کرد و گفت او زورگیری بوده که در پارک به او حمله کرده است.

به این ترتیب همدست بهروز به نام پیمان نیز ردیابی و بازداشت شد.

دو متهم به چند فقره خفت گیری و از جمله سرقت سگ قیمتی زن جوان اعتراف کردند و در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.

در آن جلسه زن جوان به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: دو متهم به رویم چاقو کشیدند و به شدت کتکم زدند و سگم را دزدیدند .این ماجرا تاثیر بدی در روحیه ام گذاشت و هنوز جرات نمی کنم به تنهایی از خانه بیرون بروم. به همین خاطر رای آنها اشد مجازات می خواهم.

دو متهم نیز به زورگیری خشن اعتراف کردند .

بهروز گفت: من و دوستم معتاد بودیم و برای تهیه پول مواد مخدر به فکر خفت گیری افتادیم. ما فقط برای ترساندن طعمه هایمان چاقو حمل می کردیم اما هیچ کدام از طعمه ها را با چاقو نزدیم.

پیمان نیز ابراز پشیمانی کرد.

بنا بر این گزارش؛ در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و هر یک از آنها را به 5 سال زندان محکوم کرد. این حکم در دیوان عالی کشور مورد تایید کرد و قطعی شد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.