کد خبر : 31689 / /
/

حادثه|حادثه خونین| حادثه در شهر

حادثه خونین در ولنجک تهران| اهالی این منطقه همه فرار کردند!

اتفاق نادر و عجیب منطقه ولنجک تهران موجب ترس اهالی و ساکنین این منطقه شد.

حادثه خونین در ولنجک تهران| اهالی این منطقه همه فرار کردند!

 شامگاه پنجشنبه رانندگانی که از خیابانی درحوالی ولنجک عبور می‌کردند شاهد صحنه عجیبی بودند.

دو خودروی ۲۰۶ که سرنشینان آن پسرانی جوان بودند، در خیابان کورس گذاشته بودند و به طرز خطرناکی از یکدیگر سبقت می‌گرفتند. در همین هنگام راننده یکی از خودروها در حالی‌که با سرعت در حال حرکت بود ناگهان دستی را کشید و خودروی ۲۰۶ دور خودش پیچید و متوقف شد. این اما همه ماجرا نبود، چرا که ناگهان پژو سواران به سمت هم اسلحه کشیدند. یکی از آنها شیشه ماشین را پایین کشید و اسلحه کلاشینکف را به سمت سرنشینان خودروی دوم نشانه گرفت. یکی از سرنشینان خودروی دوم نیز در پاسخ اسلحه کلت را از پنجره ماشین بیرون آورد و ناگهان هر دو شروع به شلیک کردند.

برای لحظاتی راننده‌های خودروهای عبوری به وحشت افتادند.یکی از آنها با پلیس تماس گرفت و مشخصات۲ خودروی پژو را اعلام کرد.طولی نکشید که ماموران گشت کلانتری ۱۶۳ ولنجک در محل حاضر شدند و ۶سرنشین دو خودروی ۲۰۶ را دستگیر کردند.اما در بررسی‌ها مشخص شد که اسلحه آنها اسباب‌بازی است و تیرهای شلیک شده نیز واقعی نیستند.آنها فقط برای هیجان و تفریح تصمیم به اجرای یک نمایش عجیب گرفته بودند اما نمایش آنها در خیابان باعث وحشت مردم شده بود.

با انتقال متهمان به کلانتری، یکی از آنها گفت: ما همه با یکدیگر دوست هستیم و ساعاتی قبل دور هم نشسته بودیم و پلی استیشن بازی می کردیم. بعد از بازی، به تماشای فیلم هالیوودی نشستیم و در فیلم دیدیم که ۲ خودرو با یکدیگر کورس گذاشته‌اند و سرنشینان آن به سمت هم تیراندازی می کنند. با دیدن این فیلم هیجان زده شدیم و تصمیم گرفتیم این فیلم را بازی کنیم و آنقدر در نقش فرو رفتیم که اصلا متوجه نشدیم ممکن است مردم به وحشت بیفتند و پلیس را خبر کنند.

به گفته سرهنگ جلیل موقوفه ای، رئیس پلیس پیشگیری تهران برای متهمان قرار قانونی صادر شده و پرونده آنها در اختیار مرجع قضایی قرار گرفته است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.