کد خبر : 31277 / /
/

راز جنایت قتل شوهر با سیانور لو رفت | مرد غریبه در کمد خانه زن خائن پیدا شد! +عکس

زن جوان با همدستی مرد غریبه اقدام به قتل خود با خوراندن سیانور کرد.

راز جنایت قتل شوهر با سیانور لو رفت | مرد غریبه در کمد خانه زن خائن پیدا شد! +عکس

2 مرداد امسال  مرد جوانی در سرویس بهداشتی منزل خود واقع در کهریزک وخیم شد و دقایقی بعد در همان حالت جان خود را از دست داد. مرگ مشکوک این جوان در دستور کار قضایی قرار گرفت و تحقیقات ادامه داشت تا علت مرگ مشخص شود.

تا اینکه روز 17 مرداد ماه بود که مادر و خواهر همسر متوفی به مهمانی خانه او رفتند که متوجه حضور یک مرد غریبه در کمد دیواری خانه شدند.

آنها که با دیدن مرد غریبه در خانه شان شوکه شده بودند، شروع به داد و فریاد کردند.مرد غریبه اقدام به فرار از خانه کرد و مادر و خواهر مقتول وحشت زده در خیابان دنبالش دویدند.با توجه به اینکه در آن محله تعدادی از قوم و خویش های مقتول زندگی می کردند که با شنیدن سر و صدای مادر و خواهر مقتول به خیابان ریختند و مرد غریبه را دستگیر کرده و تحویل ماموران پلیس دادند.

در بررسی گوشی تلفن همراه آن مرد مشخص شد که از مدتی قبل همسر مقتول با مرد غریبه در ارتباط بوده است.علاوه بر این پیام هایی در گوشی این مرد وجود داشت که نشان می داد اخیرا اقدام به خرید سیانور کرده بود.

در ادامه مشخص شد که علت تامه فوت مرد جوان مصرف سیانور بوده است به این ترتیب همسر او بازداشت شد و پرده از راز جنایت برداشت و به اتهام خود اعتراف کرد.

طلاهایم را فروختم که برای کشتن شوهرم سیانور بخرم

این زن در اعتراف به قتل همسرش با همدستی مرد غریبه به نام حمید اعتراف کرد و گفت:«مدتی قبل با حمید در فضای مجازی آشنا شدم.چون شوهرم بداخلاق بود تصمیم به قتل او با همدستی حمید گرفتم.حمید می گفت برای خرید سیانور پول ندارد و برای همین من طلاهایم را فروختم و پولش را به او دادم تا سیانور را تهیه کرد.بعد آن را در دوغ ریختم و به شوهرم خوراندم که سبب مرگش شد.»

با اعتراف صریح این متهم به قتل شوهرش، پرونده در جریان رسیدگی قضایی قرار گرفت.متهمان به زودی در دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه خواهند رفت./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.