کد خبر : 31087 / /
/

وزیر نفت رئیسی سکته کرد | اولین عکس در بیمارستان

وزیر نفت دولت سیزدهم امروز در حاشیه جلسه دولت دچار حمله قلبی شد. این اتفاق همزمان با دو چالش اساسی در وزارتخانه نفت یعنی تامین گاز مورد نیاز کشور در فصل زمستان و همچنین تعیین برآورد‌ها از درآمد نفتی کشور در بودجه ۱۴۰۲ رخ داده است.

 وزیر نفت رئیسی سکته کرد | اولین عکس در بیمارستان

ظهر امروز پنجشنبه ۲۴ آذر ماه، جواد اوجی، وزیر نفت دولت سیزدهم، در حاشیه جلسه دولت دچار حمله قلبی و راهی بیمارستان شد.

خبرگزاری دولت بعد از انتشار گسترده این خبر در رسانه‌ها از شرایط جسمانی جواد اوجی گزارش داد و اعلام کرد که حال او مساعد است.

 اداره کل روابط‌عمومی وزارت نفت نیز طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: حال جسمی وزیر نفت که ظهر امروز (پنج‌شنبه، ۲۴ آذرماه) دچار حمله گذرای قلبی شده، مساعد است.

وزیر نفت

در متن این اطلاعیه آمده است: جواد اوجی، وزیر نفت ظهر امروز به دلیل فشارهای سنگین‌کاری، با علائم حمله گذرای قلبی در حاشیه یکی از نشست‌های دولت، در یکی از بیمارستان‌های دولتی تهران بستری شد.

خوشبختانه پس از رسیدگی پزشکان و کادر درمان و انجام اقدام‌های لازم، در حال حاضر شرایط وی پایدار است و در سلامت به سر می‌برند.

شهر آرانیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.