کد خبر : 30983 / /
/

حادثه هولناک| حوادث

مرد رمال به دام افتاد| نقشه وحشتناک مرد رمال برای سرقت طلاهای زن جوان!

زن جوان که برای حل مشکلات زندگی اش به مرد رمال پناه برده بود اما نسخه مرد رمال طلاهای زن جوان را بر باد داد اما جزییات ماجرا چه بود؟

مرد رمال به دام افتاد| نقشه وحشتناک مرد رمال برای سرقت طلاهای زن جوان!

نسخه مرد رمال برای نجات زن جوان از مشکلات خانوادگی‌اش نه تنها گره‌ای از کار او باز نکرد بلکه باعث شد طلاهایش نیز به سرقت برود.

چند روز قبل، زن میانسالی همراه دخترش وارد خانه‌شان در یکی از مناطق شمالی تهران شدند، اما با دیدن به‌هم‌ریختگی خانه و سرقت وسایل و در ورودی بالکن که شکسته شده بود شوکه شده و بلافاصله با پلیس تماس گرفتند.

در تحقیقات اولیه مأموران از آن‌ها خواستند چنانچه به کسی شک دارند، معرفی کنند که دختر جوان گفت: هنوز یک سال نمی‌شود که ازدواج کرده‌ام، اوایل زندگی خوبی داشتم، اما نمی‌دانم چه شد که اختلافاتم با همسرم روزبه‌روز بیشتر شد. از این موضوع خیلی ناراحت بودم.

در این میان یکی از دوستانم پیشنهاد داد که برای حل مشکلم به رمال مراجعه کنم. مرد رمال پول زیادی از من گرفت و مدعی بود که طلسم شده‌ام و ارواح خانه‌ام را محاصره کرده‌اند. به من گفت باید فلزاتی مثل طلا و نقره را از خانه خارج کنم. من هم به پیشنهاد مرد رمال، طلاها و مقداری نقره که داشتم به خانه مادرم بردم. دیشب مادرم در خانه من میهمان بود و صبح امروز زمانی که او را به خانه رساندم، متوجه سرقت طلاها و وسایل نفیس خانه شدم.

نقش مرد رمال در سرقت طلاهای زن جوان

با شکایت زن جوان و مادرش، تحقیقات آغاز شد و در بررسی‌های اولیه این احتمال می‌رفت که مرد رمال در سرقت دست دارد. اما پس از بازداشت مرد رمال و مدارک به‌دست آمده مشخص شد که در این ماجرا نقشی ندارد.

همزمان کارآگاهان به بازبینی دوربین‌ها پرداختند و تصاویر گرفته شده نشان می‌داد که دو مرد نقابدار از طریق بالکن وارد خانه شده و سرقتشان را اجرا کرده‌اند.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.