کد خبر : 29824 / /
/

حضور یکی از هواداران ایران با پیراهنی با تصویر دراگان اسکوچیچ در جام جهانی مورد توجه قرار گرفته است.

حضور یکی از هواداران ایران با پیراهنی با تصویر دراگان اسکوچیچ در جام جهانی مورد توجه قرار گرفته است.

تیم ملی فوتبال ایران در نخستین دیدار خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، روز دوشنبه برابر انگلیس با نتیجه ۶ بر ۲ شکست خورد.

این سومین دوره متوالی است که ایران با سرمربیگری کارلوس کی‌روش پرتغالی در جام جهانی حاضر می‌شود؛ مربی‌ای که این بار بر خلاف دو دوره قبل زمانی هدایت ایران را بر عهده گرفت که تیم ملی با دراگان اسکوچیچ به جام جهانی رسیده بود.

بعد از انتخاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید فدراسیون فوتبال و باوجود اینکه تیم ملی با دراگان اسکوچیچ به جام جهانی صعود کرده بود، تغییرات روی نیمکت تیم ملی انجام شد و کی روش جای اسکوچیچ را گرفت.

اسکوچیچ هرچند این روزها به عنوان کارشناس شبکه الجزیره، از تلویزیون جام جهانی را دنبال می‌کند، اما هنوز هستند بعضی از هواداران ایرانی که نام او را در جام جهانی در قطر زنده نگه داشته‌اند.

در جریان بازی ایران و انگلیس، یکی از هواداران تیم ملی کشورمان با پوشیدن تی‌شرتی که تصویر اسکوچیچ روی آن نقش بسته بود، پای این مربی را به جام جهانی باز کرد!

در کنار عکس اسکوچیچ روی این تی‌شرت، کلمه «قدردانی» هم دیده می‌شود تا به این شکل زحمات سرمربی سابق تیم ملی که ایران را به جام جهانی ۲۰۲۲ رساند، نادیده گرفته نشود.

این تصویر در بعضی از رسانه های کشور کرواسی بازتاب داشته و مورد توجه قرار گرفته است./همشهری

هوادار

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.