کد خبر : 29755 / /
/

مرد جوان بعد از بازگشت از ترکیه به اتهام دو فقره قتل عمدی بازداشت شد.

یک سال قبل رسیدگی به درگیری مرگبار 2 جوان در مولوی در دستور کار ساسان غلامی بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.بلافاصله بعد از مخابره این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران بزرگ در محل حادثه حاضر شدند.

بررسی های اولیه حکایت از آن داشت که درگیری بین دو سارق به خاطر اموال مسروقه رخ داده بود که منجر به قتل یکی از آنها شد.دستگیری قاتل در دستور کار ماموران اداره اگاهی قرار گرفت اما ردزنی ها حکایت از این داشت که متهم به قتل از کشور فرار کرده و به ترکیه گریخته بود.

تا اینکه حدود 20 روز قبل رسیدگی به قتل یک جوان در جاده لشگرک به لواسان در دستور بازپرس محمدتقی شعبانی قرار گرفت.تحقیقات ابتدایی نشان می داد که این درگیری به خاطر مسائل پیش پا افتاده و چشم در چشم شدن رخ داده بود.

در ادامه تحقیقات برای یافتن ردی از عامل جنایت که متواری شده بود آغاز شده و مشخص شد که عامل این جنایت همان کسی است که سال قبل جوانی را در خیابان مولوی به قتل رساند و به ترکیه متواری شد.در ادامه مشخص شد که متهم چند روز قبل از قتل دوم به ایران بازگشته بود که این بار قبل از اینکه فرصت فرار دوباره را پیدا کند در اقدام ضربتی ماموران پلیس آگاهی تهران شناسایی و دستگیر شد.

بنابر این گزارش متهم در حال حاضر تحت اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار دارد و بازجویی از او به زودی در دادسرای جنایی تهران برای مشخص شدن ابعاد پنهان ماجرا آغاز خواهد شد./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.