کد خبر : 29675 / /
/

لئوناردو دی کاپریو و جی‌جی حدید در حال خروج از یک رستوران در نیویورک دیده شدند و به نظر می‌آید بالاخره می‌توانیم امیدوار باشیم دی کاپریو قانون «نامزدی با زیر ۲۵ ساله‌ها» را کنار گذاشته باشد.

 لئوناردو دی کاپریو و جی‌جی حدید در حال خروج از یک رستوران در نیویورک دیده شدند و به نظر می‌آید بالاخره می‌توانیم امیدوار باشیم دی کاپریو قانون «نامزدی با زیر ۲۵ ساله‌ها» را کنار گذاشته باشد.

رابطه لئوناردو دی کاپریو و جی‌جی حدید که مادر یک فرزند است در حال جدی‌تر شدن است و این دو جمعه‌شب با هم دیده شدند. این زوج برای شام به یک رستوران در شهر نیویورک رفته بودند. این دو که از حضور در برابر دوربین‌ها دوری می‌کنند توسط رفیق دی کاپریو، ویوی نوو همراهی شدند و سعی کردند از دید پاپاراتزی‌ها پنهان شوند.

شایعات درباره ارتباط بازیگر ۴۸ ساله و مدل ۲۷ ساله برای اولین بار در ماه سپتامبر در هفته مد شنیده شد و این دو با یکدیگر در یک مهمانی در سوهو و دیده شدند.

یک منبع نزدیک به این زوج به نشریه پیج سیکس گفت آن‌ها «در حال آشنایی با یکدیگر» هستند و نه شتاب‌زده، بلکه «آهسته پیش می‌روند... آن‌ها چندین بار با گروه‌ دوستانشان و یا به‌تنهایی معاشرت کرده‌اند.»/ برترین‌ها

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.