کد خبر : 29600 / /
/

مهدی طارمی | مهدی طارمی سحر قریشی | جام جهانی

فوق ستاره تیم ملی ایران اخیرا حواشی بسیاری در سفر خود به قطر دارد.

مهدی طارمی بازیکن بوشهری کمتر کسی باور میکرد که اینقدر سریع پیشرفت کند که در جمع بهترین های اروپا قرار بگیرد مهدی طارمی نشان داد که دارای استعداد زیادی است که در ایران به خوبی شرایط برایش فراهم نبود و با حضور در پرتقال توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین های جهان نشان دهد.مهدی طارمی یکی از بازیکنان پر حاشیه فوتبال است که چندی پیش با سحر قریشی نامزد بوده است. مهدی طارمی هم اکنون از رابطه جدیدش پرده برداری کرد. آخرین اخبار مهدی طارمی را در خبر آزاد بخوانید.

مهدی طارمی

بیوگرافی مهدی طارمی فوتبالیست

فوتبالیست ایرانی در 27 تیر 1371 در بوشهر به دنیا آمده و ملی پوش فوتبال ایران است.

تحصیلات دانشگاهی ندارد و بعد از به طور جدی وارد رشته فوتبال شده و فعالیتهای رسمی خود را آغاز کرده است

پدرش از فوتبالیست های حرفه ای قدیم بوده و یک خواهر و یک برادر نیز دارد.

سوابق تیمی و باشگاهی مهدی طارمی

فوتبال را از زمین های خاکی در محله شروع کرده و از کودکی زیر نظر پدرش که از فوتبالیست های قدیمی و بازیکنان فوتبال با سابقه شهر شان بود آموخته است

اولین تیمی که به طور حرفه ای به آن پیوست تیم جوانان برق بوشهر بوده و سپس در تیم های ورزشی برق بوشهر و حیات بوشهر به عضویت درآمد. در رده بزرگسال در تیم های ایرنجوان بوشهر و شاهین توپ زد و درخشش خوبی را با گلزنی در میادین فوتبال به نمایش گذاشت.

مهدی طارمی بازیکن پرسپولیس

از سال ۹۳ با معرفی علی دایی رسما به مدت دو سال به تیم پرسپولیس پیوست و با زدن 55 گل در باشگاه قرمز پوشان به عنوان بهترین گلزن تاریخ این باشگاه معرفی شد و دو بار عنوان آقای گل را به خود اختصاص داده است.

بعد از گلزنی ها و بازی خوب و درخشش در پرسپولیس توجه کارلوس کی‌روش را به خود جلب کرده و از سال ۹۴ به تیم ملی پیوست و به عنوان مهاجم در تیم ملی ایران به میدان رفت.
از دیگر باشگاه هایی که تاکنون در آن عضو بوده می توان به برق بوشهر، حیات بوشهر ،برق بوشهر

شاهین بوشهر، پرسپولیس تهران، الغرافه ، تیم ملی ، جوانان ایران، امید ایران، ریزه اسپور ترکیه

حواشی زیادی را در باشگاه پرسپولیس و تیم ملی داشته پیوستن ناگهانی به ریزه اسپور ترکیه جنجال‌های زیادی را برای این باشگاه و خودش ایجاد کرد .

وی به مدت کوتاهی با باشگاه ریزه اسپور ترکیه به توافق رسید، اما بعد از چند ماه پشیمان شده دوباره به پرسپولیس برگشت.

وی پس از ماجرای ریزه اسپور ترکیه، چهار ماه محروم شد و باشگاه پرسپولیس نیز جریمه شده و مبلغی به ریزه اسمور پرداخته و از نقل و انتقالات محروم شد.

تیم فعلی او الغرافه قطر است و از سال ۹۶ با این تیم عربی همراه شده است.

مهدی طارمی

ازدواج و همسر مهدی طارمی
مهدی طارمی در تیرماه 1401 ازدواج کرد

پدر آقای طارمی با اعلام خبر ازدواج پسر خود، افزود:

مراسم عقد رسمی مهدی با حاضر شدن افراد هر یک از خانواده داماد و عروس خانم در شهر بوشهر برپا شده است و هیچگونه خبری از مراسم آنچنانی و میلیاردی نبوده است و مراسم دیگری هم برپا نمی‌شود.

طی گزارشی، این ایام حواشی بسیاری درباره ازدواج مهدی طارمی و همسر وی بیان می شود.

این چهره بازیکن فوتبال در لیگ برتر پرتغال که با درخشش بسیار در این فصل میان تیم های اروپایی خواهان بسیاری یافته است، ولی بعضی از رسانه ها با اهداف حاشیه سازی برای این چهره مسئله هایی را به ایشان نسبت دادند که بی پایه و اساس می‌باشد.

پدر آقای طارمی در مصاحبه با خبرنگاری در بوشهر با رد نمودن این شایعه‌ها بیان نمود:

مراسم عقد رسمی پسرم با حاضر شدن هر یک از اعضای خانواده‌ی داماد و عروس در بوشهر برپا شده است وهیچ گونه خبری از مراسم آنچنانی و میلیاردی نمی باشد و مراسم دیگری هم برپا نمی شود.

او با توجه به نزدیکی سفر عادل فردوسی پور به شهر بوشهر و حاضر شدن آقای طارمی در این شهر درباره حاضر شدن این چهره مشهور صدا و سیما در مراسم آقای طارمی انتشار شد که پدرش این امر را خلاف واقعیت خواند.

بی اخلاقی بعضی رسانه های زرد تا حدودی جلو رفته است، که با عکسهای ساختگی ادعای منتشر نمودن تصاویر مراسم عقد رسمی آقای طارمی می‌شوند.

ولی به بیانات پدر وی هیچ گونه عکاسی در آن مراسم حاضر نبوده است و تمامی عکس ها جعلی است.

به بیان آقای مهدی طارمی تنها مجلس خانوادگی برپا شده است و هیچ گونه مراسم دیگری نبوده و شایعه هایی از قبیل عروسی میلیاردی در تهران، پرتقال و بوشهر با اهداف جذب دنبال کننده ها و بازدید کننده ها در حال منتشر شدن است.

کشورمان سحر قریشی به وجود آمد و فیلم لو رفته از خرید آن ها در مرکز خرید نشان از رابطه دوستی و عاشقانه آنها می داد.

ازدواج و خبرهای ازدواج با سحر قریشی تا مدتها سوژ خبری بود.

هنوز هیچ کدام از این دو چهره های مشهور ازدواج و رسمیت روابط خود را تایید و یا تکذیب نکردند.

در جام ملت های آسیا 2019 ایران تا مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد اما از رفتن به مرحله بعد بازماند و کیروش نیز بعد از شکست از تایم ملی ایران خداحافظی کرد.

مهدی طارمی

رابطه مهدی طارمی با سحر قریشی

سحر قریشی که عکس‌هایش با مهدی طارمی لو رفت و برایش حاشیه‌های فراوانی درست شد، در شبکه‌های اجتماعی متنی را به اشتراک گذاشت که می‌تواند از ماجرای لو رفتن عکس‌ها رمزگشایی کند.

این بازیگر نوشت: «زخم‌های امروزمان جواب لطف‌هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم… مراقب آدم‌های کوچک اطراف‌تان باشید. آن‌ها با شما دنیای‌شان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند، چون به خدا ایمان ندارند.»

بعضی‌ها تصور کردند این متن متلک به طارمی است، اما به‌نظر می‌رسد قریشی به دوستی طعنه زده که تصاویر را لو داده است. گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان نزدیک سحر بوده و حالا دیگر ردی از او در صفحه قریشی نیست، متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی…

درباره این بازیگر گفته می‌شود او با یکی از بازیکنان فعلی پرسپولیس در ارتباط بوده و مدت کوتاهی هم دوست صمیمی سحر قریشی بود، به حدی که حتی به اپل‌آی‌دی او دسترسی داشته است!

جایزه مهدی طارمی برترین مهاجم لیگ ایران

 

طارمی 26 اردیبهشت 1394 برای اولین بار به تیم ملی ایران توسط کیروش دعوت شد.طارمی در جشن برترین های لیگ برتر چهاردهم (93–94) به عنوان برترین مهاجم لیگ ایران انتخاب شد. او در این مراسم در چهار رشته از جمله مرد سال فوتبال ایران که قاسم حدادی فر موفق به دریافت آن شد، کاندیدای دریافت جایزه بود.

 

حذف مهدی طارمی از تیم ملی به دلیل انتقاد از اسکوچیچ

شگفت آور است که موفق ترین لژیونر کنونی فوتبال ایران جایی در ترکیب تیم ملی فوتبال ایران نداشته باشد. ستاره پورتو که اخیرا برترین بازیکن ماه پرتغال شده از سوی اسکوچیچ نامش خط خورد.

دلیل این امر شاید این توئیت مهدی طارمی باشد: «باید عرض کنم که بازیکنان ایرانی علاوه بر تکنیک فردی و جنگندگی و … از لحاظ دانش فوتبال و تاکتیک خیلی درک بالایی دارند ولی متاسفانه مشکلات جایی دیگر است. زنده‌باد ایران.»

طارمی این توئیت را در واکنش به انتقادات اسکوچیچ از تاکتیک پذیری بازیکنان ایران زده بود و حالا به نظر می رسد همین توئیت باعث شد قلم قرمز روی نامش کشیده شود.

در نهایت مهدی طارمی از سرمربی تیم ملی ایران عذرخواهی کرد و آنها اشتی کردند.

روزه گرفتن مهدی طارمی

مهدی طارمی که در تیم پورتو پرتغال بازی میکند در ماه مبارک رمضان اقدام به روزه گرفتن کرد که مورد حمایت سرمربی این تیم قرار گرفت.

سرخیو کونسیسائو در نشست خبری این مسابقه در خصوص روزه گرفتن طارمی و دیگر مسلمان پورتو صحبت و از روزه داری آنها حمایت کرد.

سرمربی پورتو گفت: من خودم یک کاتولیک هستم و روزه می‌گیرم. دیروز 20 کیلومتر را ناشتا و بدون اینکه غذایی بخورم، دویدم. درست است. ارزش‌هایی وجود دارد که انسان را رشد می‌دهد. موقعیت‌هایی که فراتر از کمبود لحظه‌ای غذا است. این لحظات ما را در بازی قوی‌تر می‌کند.

مهدی طارمی

قهرمانی مهدی طارمی با پورتو

مهدی طارمی مهاجم ایرانی تیم فوتبال پورتو با پشت سر گذاشتن یک فصل موفقیت آمیز در این تیم توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر پرتغال را به دست بیاورد. طارمی در این فصل ۲۰ گل به ثمر رساند و ۱۲ پاس گل داد تا تاثیرگذارترین بازیکن لیگ پرتغال لقب بگیرد.

البته طارمی هنوز دیدار فینال جام حذفی پرتغال را که هفته آینده برگزار می‌شود در پیش دارد و می‌تواند دومین جام خود را در این فصل از فوتبال پرتغال تجربه کند.

این مهاجم که نقش پررنگی در قهرمانی پورتو داشت، در تازه‌ترین گفتگوی خود به بازخوانی اتفاقاتی که در این فصل برایش رخ داد پرداخت و راز شادی گل جنجالی اش را فاش کرد. طارمی همچنین با اشاره به دورانی که در آن گلزنی اش متوقف شده بود، تاکید کرد که مقاله منتشر شده علیه او در سایت باشگاه اسپورتینگ لیسبون توهین آمیز و نژادپرستانه بوده است.

طارمی در ادامه روند فوق العاده خود توانست در دیدارهای لیگ پرتغال گلهای مهمی به ثمر برساند.

طارمی در کنار دو مهاجم دیگر بنفیکا به صورت مشترک به عنوان آقای گلی لیگ پرتغال دست یافت تا در اولین فصل حضورش در فوتبال اروپا، توجهات را بیشتر به خود جلب کند.

باتوجه به خبرهای زیادی که رسانه های پرتغال از علاقه سه تیم اسپورتینگ، پورتو و بنفیکا به طارمی منتشر کرده اند، به نظر می رسد کار این مهاجم ایرانی در تیم ریوآوه تمام شده است و فصل آینده باید او را با لباس تیم دیگری ببینیم.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.