کد خبر : 29500 / /
/

سرپرست دبیرخانه ستاد مسکن و ازدواج سازمان بهزیستی کشور از تخصیص ۱۱۳ میلیارد تومان (مرحله اول) برای پرداخت مابه‌التفاوت یارانه سود تسهیلات مسکن ویژه خانوارهای دارای حداقل ۲ عضو معلول تحت پوشش که از تسهیلات غیریارانه‌ای برای ساخت و خرید مسکن استفاده کرده‌اند، خبر داد.

نصیر حیدری سرپرست دبیرخانه ستاد مسکن و ازدواج سازمان بهزیستی کشور از تخصیص ۱۱۳ میلیارد تومان برای پرداخت مابه‌التفاوت سود تسهیلات یارانه‌ای ساخت و خرید مسکن ویژه خانوارهای دارای حداقل ۲ عضو معلول در راستای توانمندسازی و حمایت از اقشار تحت پوشش خبر داد و گفت: تسهیلات ساخت مسکن غیریارانه‌ای مددجویان با سود بیش از کارمزد ۴ درصد پرداخت می‌شود.

سرپرست دبیرخانه ستاد مسکن و ازدواج سازمان بهزیستی کشور، ادامه داد: این اعتبار برابر تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ با عنوان یارانه سود تسهیلات مسکن ویژه خانوارهای دارای حداقل ۲ عضو معلول تحت پوشش یاد شده است که از تسهیلات غیریارانه‌ای برای ساخت و خرید مسکن استفاده کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بهزیستی کشور، وی درخصوص نحوه بهره‌مندی خانوارهای دارای حداقل ۲ عضو معلول تحت پوشش از یارانه سود تسهیلات مسکن، توضیح داد: با ادارات‌کل استانی برای اطلاع‌رسانی این مهم مکاتبه شده است؛ لذا مددجویان حائز شرایط با مراجعه به بهزیستی استان و شهرستان خود، پس از دریافت فرم موردنظر برای اخذ تاییدیه تسهیلات غیریارانه‌ای به بانک‌های عامل مراجعه کنند./ ایسنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.