کد خبر : 29334 / /
/

فدراسیون فوتبال لهستان در نهایت قبول کرد که دومنیک جی، بادیگارد معروف روبرت لواندوفسکی، را اخراج کند.

برای سال ها دومنیکی جی، محافظ شخصی روبرت لواندوفسکی در تیم ملی لهستان بود و در زمان بازی های ملی قدم به قدم لوا را تحت محافظت داشت اما پس از حواشی جدید و اتهامات سنگینی که رسانه ها به دومنیک جی معروف به گروچا زدند، در نهایت فدراسیون فوتبال لهستان قرارداد خود با دومنیک را لغو کرد. دومنیک از سوی فدراسیون فوتبال لهستان برای محافظت از لواندوفسکی استخدام شده بود ولی او سرانجام به جام جهانی 2022 نخواهد رفت و باید بادیگارد جدیدی برای لوا استخدام شود.

رسانه های لهستان گزارش داده اند که دومنیک جی یک نئونازی و عضو یک باندجنایتکار است و پرونده قضایی مفتوح در این رابطه نیز دارد. آنها با فشارهایی که به فدراسیون وارد کردند، در نهایت موفق شدند دومنیک را از تیم ملی لهستان بیرون کنند.

با این حال چسلاو میخنیویچ، سرمربی لهستانی، بادیگارد سابق تیم ملی لهستان را ستایش کرد و اظهار داشت که او نقش خود را به طرز خارق العاده ای ایفا کرد:«من خدمات او را حرفه ای ارزیابی می کنم. او نه تنها از روبرت که از دیگر بازیکنان تیم ملی محافظت هم به خوبی می کرد.»/ ورزش 3

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.