کد خبر : 29310 / /
/

ایسنا/البرز رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز گفت: کادر بهداشت و درمان، افراد دارای نقص سیستم ایمنی، افراد مسن و کسانی که در مراکز پرتردد و شلوغ فعالیت دارند در اولویت تزریق واکسن آنفلوآنزا هستند و سایر گروه‌ها نیازی به تزریق ندارند.

 رییس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز گفت: کادر بهداشت و درمان، افراد دارای نقص سیستم ایمنی، افراد مسن و کسانی که در مراکز پرتردد و شلوغ فعالیت دارند در اولویت تزریق واکسن آنفلوآنزا هستند و سایر گروه‌ها نیازی به تزریق ندارند.

احمد مهدوی اظهار کرد:  طی اعتراضات اخیر هشت آمبولانس آسیب دیده و روند خدمات رسانی آنها با خلل مواجه شده است.

وی ادامه داد: بدون شک آسیب به این خودروها خدمت رسانی به بیمارانی که نیاز است به سرعت به مراکز درمانی انتقال یابند را کند می‌کند.

سخنگوی ستاد کرونای البرز در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آخرین رنگ بندی کرونایی البرز اضافه کرد: در حال حاضر به جز کرج که زرد است، مابقی شهرستان‌ها در رنگ آبی قرار دارند.

وی ادامه داد: با توجه به شیوع همزمان آنفلوآنزا، سرماخوردگی و کرونا از مردم درخواست می‌شود بیش از پیش به توصیه های بهداشتی توجه کنند.

مهدوی در پاسخ به اینکه آیا مردم در همه گروه‌های سنی باید واکسن کرونا تزریق کنند، گفت:  کادر بهداشت و درمان، افراد دارای نقص سیستم ایمنی، افراد مسن و کسانی که در مراکز پرتردد و شلوغ فعالیت دارند در اولویت تزریق هستند و سایر گروه‌ها نیازی به تزریق ندارند.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.