کد خبر : 29208 / /
/

فرماندار سلسله گفت: مردی به‌علت اختلافات خانوادگی همسرش را با اسلحه به قتل رساند و به زندگی خود نیز پایان داد.

 مسلم مرادی در سلسله اظهار داشت: مرد قاتل که علی ب نام دارد ساعت ۲۰ ‌شب گذشته به‌علت اختلافات خانوادگی به خانه پدری همسرش در روستای دکاموند شهرستان مراجعه می‌کند و پس از   گلوله باران همسر و پدرزن خودکشی میکند. وی با اشاره به اختلافات خانوادگی بین این مرد با همسرش‌ افزود: قاتل که خود را به یک قبضه اسلحه کمری کلت مجهز کرده بود پس از مراجعه به منزل پدرزن خود با آنها دچار درگیری می‌شود و با شلیک گلوله به زندگی همسرش پایان می‌دهد.

وی با اشاره اینکه در این  گلوله باران همسر و پدرزن ؛  پدر همسر قاتل نیز از ناحیه سر مجروح می‌شود، عنوان کرد: نیروهای اورژانس بلافاصله با حضور در محل وی را به بیمارستان منتقل می‌کنند که حال وی مساعد اعلام شده است.

مرادی با اشاره به اینکه قاتل پس از وقوع قتل همسرش به زندگی خود نیز پایان داده است، بیان کرد: این زن و شوهر حدوداً ۴۰ ساله دارای یک فرزند خردسال ۲ساله نیز هستند./ رکن

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.