کد خبر : 29039 / /
/

وام | وام فوری

به گفته مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد متقاضیان برای دریافت این تسهیلات به بانکهای تجارت، کشاورزی و سپه مراجعه کنند.

وام مجموعه‌ای از وام‌های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. صاحبان مشاغل، زوج‌های جوان، کارآفرینان،‌ مسکن‌جویان و خلاصه هر کسی که قصد ایجاد تحولی در زمینه شغلی، زندگی و تحصیلی خود دارد؛ می‌تواند از وام بانک به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. وام به کمک آن دسته از افرادی می‌آید که نیاز مبرم به وجه نقدی هنگفت دارند؛ چرا که نقدینگی، گمشده همیشگی مردم است؛ پس نیاز به وجه نقد برای انجام هر پروژه‌ای، افراد را تشویق (وادار) به استفاده از وام  و تسهیلات ارائه‌شده از سوی بانک‌ها می‌کند.در ادامه به آخرین خبر از وام می پردازیم.

به گفته مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کهگیلویه و بویراحمد متقاضیان برای دریافت این تسهیلات به بانکهای تجارت، کشاورزی و سپه مراجعه کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گفت: با پیگیری‌های انجام گرفته در سطح کشور تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی ساخت مسکن روستایی در هیأت محترم دولت تصویب و به بانک‌های عامل ابلاغ شد.

عمادی با بیان اینکه بنیادمسکن انقلاب اسلامی پیگیر ابلاغ این تسهیلات به شعب استانی است افزود: متقاضیان تسهیلات مسکن روستایی جهت برطرف کردن نواقص احتمالی پرونده خود از قبیل صدور و تمدید پروانه به دهیاری‌ها و بنیادمسکن شهرستان‌ها مراجعه تا به هنگام معرفی به بانک با مشکل مواجه نشوند./منیبان

وام

بانک صادرات ایران به ٥٢ هزار نفر وام‌ قرض‌الحسنه فرزندآوری پرداخت کرد

​مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران به منظور تحقق سیاست‌های دولت برای حمایت از طرح جوانی جمعیت در نیمه اول سال ١٤� ١ بیش از ٥٢ هزار فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری پرداخت کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، سید ضیاء ایمانی افزود: این بانک در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در نیمه اول سال جاری، ٥٢ هزار و ١٤٩ فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری به ارزش بیش از ٢� هزار و ٧٧٩ میلیارد ریال پرداخت کرد.

ایمانی با تشریح ضرورت حمایت نظام بانکی از بخش‌های مختلف جامعه و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی افزود: پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه در بانک صادرات ایران به عنوان یکی از شاخص‌های مسئولیت‌های اجتماعی برای رفع مشکلات خانواده‌ها و بهبود وضعیت معیشت آنها با حساسیت بیشتری ادامه دارد و برای تحقق اهداف مورد نظر، این بانک در نیمه اول سال جاری با پرداخت بیش از  ١٥٧ هزار فقره وام قرض‌الحسنه به ارزش بالغ بر ١٣٥ هزار میلیارد ریال از اقشار مختلف مردم در زمینه‌های وام ازدواج، مشاغل خانگی، ودیعه مسکن، فرزندآوری و وام‌های ضروری مختلف حمایت کرده است.

 مدیرعامل بانک صادرات ایران توسعه اشتغال و  تولید در بخش‌های مختلف اجتماعی را نیز مورد اشاره قرار داد و  با بیان اینکه ایجاد و توسعه مشاغل خانگی به عنوان یکی از اهداف توانمندسازی و استقلال مالی و اقتصادی خانواده‌ها همواره مورد تاکید بانک صادرات ایران است، از پرداخت بیش از ١٦ هزار فقره وام قرض‎‌الحسنه مشاغل خانگی تا نیمه سال ١٤� ١ توسط این بانک خبر داد.

ایمانی افزود: این بانک با پرداخت ١٦ هزار و ٤٦٦ فقره وام قرض‌الحسنه مشاغل خانگی و اشتغالزایی به ارزش بالغ بر ٩ هزار  و٢٨٢ میلیارد ریال به متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد، سازمان بهزیستی، بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) و ستادهای اشتغالزایی در اختیار استانداری‌های کشور، از استمرار و ایجاد و توسعه مشاغل و بهبود سطح معیشت و کارآفرینی پشتیبانی کرده است.

وی تاکید کرد: حمایت بانک صادرات ایران از مستاجران نیز در این مدت با پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن با رشد ٣١٩ درصدی همراه شد و در همین راستا علاوه بر پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه در زمینه‌های مختلف اقتصاد مقاومتی، طی نیمه اول سال جاری ١٢ هزار و ٣٩٤ فقره تسهیلات حمایتی به ارزش بیش از شش هزار و ٨٣٨ میلیارد ریال به صورت ودیعه مسکن به افراد فاقد مسکن پرداخت کرد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد ١٣٧ درصد و از نظر مبلغی ٣١٩ درصد افزایش ثبت کرده است.

وام

 میزان پرداخت وام ازدواج در مهر ماه توسط بانک رفاه

بانک رفاه کارگران در مهر ماه سال جاری بیش از ۲,۵۸۲ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، در راستای تحکیم بنیان خانواده و کمک به تشکیل آن، بانک رفاه کارگران در مهر ماه سال جاری در مجموع 1,908 فقره تسهیلات ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از 2,582 میلیارد ریال پرداخت کرده‌ است.

براساس این گزارش و بر مبنای اطلاعات استخراج شده از سامانه ازدواج بانک مرکزی، تعداد 13,846 متقاضی نیز تا پایان روز دوشنبه نهم آبان ماه سال جاری در صف دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه از بانک رفاه کارگران قرار دارند.

لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه در مجموع 27,496 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه به مبلغ بیش از 37,542 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.