کد خبر : 29023 / /
/

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز15 آبان 1401 برخی از پرطرفدارهای ایران خودرو امروز با رشد یک تا پنج میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شد.

رشد قیمت گذاری در بازار خودرو در حالی رقم خورد که امروز نرخ دلار با نوسان اندک شکل کاهشی به خود گرفته بود. اما جبه گیری آمریکا علیه ایران موجب شد تا چرخ قیمت در بازار خودرو تندتر بچرخد. به گفته فعالان بازار این روزها گوش قیمت خودرو به اخبار و واکنش های جهانی تیز شده و به کوچکترین اظهارنظری واکنش نشان می دهد.

از سوی دیگر بازار خودرو همچنان چشم انتظار مشتری است؛ چرا که این روزها تقاضا برای خرید خودرو صفر به کمترین میزان رسیده و همچنان خودروهای کارکرده در بازار یکه تازی می کنند.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «هایما S7»، «سمند LX با موتورEF7 » و «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF7» بدون تغییر 355 میلیون تومانی باقی ماند. «هایما S7» هم امروز بدون تغییر 970 میلیون تومانی ماند. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که در میان پرتیراژهای ایران خودرو  «تارا دنده ای» در بازار بدون تغییر 441 میلیون تومانی شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا امروز شاهد ثبات قیمت بودیم. بطوریکه «دنامعمولی» در بازار 415 میلیون تومان قیمت خورد و افزایش یک میلیون تومانی داشت و «دنا پلاس توربو اتومات» هم در بازار 535 میلیون تومان دست به دست شد که با رصد بازار می توان گفت رشدی پنج میلیونی در بازار داشته است. از سوی دیگر «پژو 207 دنده‌ای» هم با رشد 4 میلیونی در بازار 418 میلیون تومان دست به دست شد./ اقتصادنیوز

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.