کد خبر : 29019 / /
/

مردی با مراجعه به پلیس اعلام کرد که دخترش به دبی برده شده است در حالی که او اجازه خروجش را از کشور نداده بود.

آبان ماه جاری، مرد جوانی با مراجعه به اداره یازدهم پلیس آگاهی مراجعه کرد و گفت: چند وقتی می‌شود که از همسرم جدا شدم و با دخترم در شهرک غرب زندگی می‌کنم اما روز گذشته همسرم به خانه مراجعه کرد و هنگامی که در خانه حضور نداشتم، دخترم را ربود.

این مرد جوان ادامه داد:  جست‌وجو برای یافتن دختر و همسرم را آغاز کردم اما خیلی زود متوجه شدم آنها به دبی رفته‌اند این در حالی است که من اجازه خروج دخترم را از کشور صادر نکرده‌ام.

کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از اظهارت این مرد جوان وارد عمل شدند و با اقدامات اطلاعاتی پی بردند، دختر خردسال با گذرنامه یک فرد دیگر (دختر خردسال) همراه با مادرش، کشور را از  فرودگاه‌ امام به مقصد دبی ترک کرده است و در تلاش هستند به کشور کانادا مهاجرت کنند.

تحقیقات بیشتر کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی نشان داد، یک مرد میانسال با مادر کودک ربوده شده در ارتباط بوده و وی برای این کودک خردسال پاسپورت تهیه کرده و به عنوان پدر اجازه خروجش را از کشور صادر کرده است.

تیم پلیسی پس از دریافت این اطلاعات مهم، بی‌درنگ راهی خانه مرد میانسال در استان البرز شدند و با یک عملیات غافلگیرانه، این فرد را دستگیر و به اداره یازدهم پلیس آگاهی منتقل کردند؛ متهم در اتاق بازجویی گفت: با این زن جوان نسبت دور فامیلی داریم. او چندی قبل از من درخواست کرد در اعضای دریافت 65 میلیون تومان پول نقد، فرزندش را به عنوان دختر خودم در اداره گذرنامه برای دریافت پاسپورت و اجازه خروج از کشور جا بزنم که من هم این کار را کردم.

منبع: تسنیم

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.