کد خبر : 28907 / /
/

تیم واحد آندوسکوپی بیمارستان شهید صدوقی یزد، بدون عمل جراحی، سوزن خیاطی را که ۲۱ روز در معده یک زن جاخوش کرده بود با موفقیت خارج کردند.

به گزارش روز پنجشنبه دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، پزشک معالج این بیمار در این زمینه گفت: این خانم پس از گذشته سه هفته از بلعیدن سوزن، از جنوب شرق کشور به این استان جهت درمان مراجعه کرده بود.

به گفته محمود باغبانی، با کمک دستگاه آندوسکوپی فوراً سوزن که به دیواره معده فرو رفته بود، بدون جراحی و خونریزی و با کمک تیم تخصصی آندوسکوپی بیرون آورده شد و حال عمومی بیمار کاملاً خوب است.

بیمارستان شهید صدوقی یزد بزرگترین مرکز آموزشی درمانی جنوب شرق کشور با زیر بنای ۴۳۰۰۰ متر مربع در زمینی به وسعت ۵۰ هکتار بنا گردیده‌ است؛ این بیمارستان با بهره‌گیری از استانداردهای ساخت و ساز بیمارستانی و نیز تلفیقی از ذوق و هنر معماری ایرانی متناسب با شرایط اقلیمی و آب و هوای کویری یزد در پنج طبقه احداث گردیده‌ است و روزانه به‌طور متوسط تعداد ۴۴۰ بیمار در حال بستری دارد.

این بیمارستان دارای ۲۹ بخش شامل ۲۰ بخش بستری و ۹ بخش پاراکلینیک است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.