کد خبر : 28905 / /
/

رئیس پلیس پایتخت جزئیات دستگیری عاملان شهادت آرمان علی‌وردی و همچنین ربایش دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران را تشریح کرد.

رئیس پلیس پایتخت جزئیات دستگیری عاملان شهادت آرمان علی‌وردی و همچنین ربایش دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران را تشریح کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهران بزرگ امروز با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری عاملان شهادت شهادت «آرمان علی‌وردی»، گفت: پس اقدام وحشیانه و جنایتکارانه‌ای که روی شهید علی وردی در اکباتان انجام شد تیم‌های ویژه پلیس آگاهی ۱۵ نفر از عناصر اصلی جنایت را شناسایی کردند و ۵ نفر از عوامل اصلی توسط پلیس آگاهی شناسایی و دستگیر شدند و کار را دنبال می‌کنیم تا سایر افراد مرتبط با این پرونده را نیز دستگیر کنیم.

وی ادامه داد: همزمان دستگاه قضایی نیز در حال بازجویی از این افراد هستند تا در کمترین زمان به سزای اعمال خود برسند. این متهمان همه مرد هستند و اعترافاتی نیز داشته اند.

جزئیات بازداشت ۵ عامل شهادت آرمان علی وردی؛ ۱۵ عامل جنایت فجیع شناسایی شدند | قاتلان شهید علی وروی ساکن اکباتان بودند؟ | پروفسور فرهود ربوده شده بود

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه این جنایت بزرگ و فجیعی است و به این دلیل است که این افراد فریب‌خورده دشمن هستند. گفت: این افراد در تهران دستگیر شدند و در حال بررسی سابقه‌دار بودن آن‌ها هستیم. البته علی‌رغم دستگیری این افراد در شهرک اکباتان این افراد اهل این منطقه نیستند.

سردار رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ربایش دکتر فرهود پدر علم ژنتیک ایران، گفت: وی پس از ۴۸ ساعت به مطب خود برگشت اما ما با پیگیری خود عوامل این ربایش که طلب ۸ میلیارد تومان پول از وی کرده بودند را دستگیر کردیم.

 رئیس پلیس پایتخت این را هم گفت: با افرادی که امنیت جامعه را به خطر بیندازند، برخورد خواهیم کرد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.