کد خبر : 28827 / /
/

ماجرای واقعی درخواست ثریا قاسمی برای به سرپرستی گرفتن کودک قربانی حادثه شاهچراغ چیست؟

 اکانت اینستاگرامی به اسم ثریا قاسمی با انتشار عکس آرتین کودکی که خانواده اش را در حادثه شاهچراغ از دست داده است نوشت:  اگر خدا قسمت کند کودک یتیم را به سرپرستی قبول می کنم این طفل معصوم هیچ کس رو دیگه نداره و آینده ای نامعلوم خدا ازشون نگذره یک کودک را بی خانواده کرد...

آرتین

با انتشار این عکس خبر «ثریا قاسمی سرپرستی کودک بازمانده حادثه حرم شاهچراغ را پذیرفت» به تیتر داغ بسیاری از کانال های فضای مجازی و سایت های آنلاین تبدیل شد. این درحالی است که ثریا قاسمی صفحه رسمی در اینستاگرام ندارد. همچنین شوهر خواهر آرتین در مصاحبه ای گفته بود که آرتین قرار است از این به بعد با آنها زندگی کند. خواهر آرتین، فاطمه سرایداران که 19 ساله است قرار بود ۱۲ آبان زندگی مشترکش را شروع کند.

حالا باید منتظر ماند و دید که واکنش رسمی ثریا قاسمی نسبت به خبر درخواست برای سرپرستی آرتین چه خواهد بود.

آرتین با خواهرش زندگی می کند

مشروحی از مصاحبه داماد خانواده سرایداران را می خوانید.

داماد خانواده سرایداران گفته است: قرار است آرتین با من و همسرم زندگی کند. ما از مسئولان خواسته‌ایم که نیروهای امنیت شاهچراغ را بررسی کنند. ببینند چرا انقدر راحت این فرد به داخل رفت. مجازات کنند عاملان و مسببان این حادثه را؛ آنها همه بی‌گناه بودند.

جمعه هفته گذشته از بیمارستان مرخص شد. دستش آسیب دیده است. عمل انجام شده است. دکتر گفته باید صبر کنید که اگر این عمل جواب نداد، عمل پیوند استخوان انجام شود. دستش تیر خورده است.

پدر آرتین بازنشسته نیروهای مسلح بود. ۳۰ سال در نیروی دریایی بندرعباس کار می‌کرد. یکی دو سال بود به شیراز رفته بودند. مکانیک ماشین‌های سنگین بود. چون خودشان شیرازی هستند، دوست داشتند بروند آنجا زندگی کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.