کد خبر : 28667 / /
/

امروز 8 آبان 1401 بازار پرتیراژهای ایران خودرو روز آرامی را پشت سرگذاشتند و 6 محصول پرطرفدار این شرکت بدون تغییر راهی بازار شدند.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که این روزها بازار خودروهای صفر از رونق افتاده و خودروهای کارکرده بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده اند. به گفته فعالان بازار خریداران خودروهای صفر فقط در موارد خاص به طور مثال عرضه در بورس صورت می گیرد و در سایر موارد خریداران به خرید خودروهای کارکرده بسنده کرده اند.

فعالان بازار به این نکته نیز اشاره می کنند که نامشخص بودن وضعیت بازار خودرو موجب شده تا خریداران از این بازار فاصله گیرند. با توجه به این شرایط امروز و در حالی که برخی از خودروهای پرتیراژ ایران خودرو روز گذشته رشد قیمت داشتند امروز شاهد ثبات قیمت در این بازار بوده ایم.

قیمت محصولات ایران خودرو

از جمله محصولات پرتیراژ ایران خودرو می‌توان به «پژو 207 دنده ای»، «هایما S7»، «سمند LX با موتورEF7 » و «تارا دنده ای»، «دنا معمولی» و «دنا پلاس توربو اتوماتیک» اشاره کرد. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «سمندLX با موتورEF7» در بازار امروز 346 میلیون تومانی شد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. از سوی دیگر «هایما S7» هم در بازار تغییر قیمت نداشت و 952 میلیون تومانی باقی ماند. رصد بازار نشان دهنده آن است که در میان پرتیراژهای ایران خودرو «تارا دنده ای» هم امروز ثبات قیمت داشت و در بازار440 میلیون تومانی شد.

از سوی دیگر ارزیابی ها نشان دهنده آن است که در میان خانواده دنا هم بدون تغییر در بازار قیمت گذاری شدند، با این شرایط «دنامعمولی» در بازار 411 میلیون تومان قیمت خورد و «دنا پلاس توربو اتومات» هم بدون تغییر 525 میلیون تومان باقی ماند. از سوی دیگر «پژو 207 دنده‌ای» در بازار رشد یک میلیونی در بازار داشت و 412 میلیون تومان دست به دست شد.

ایران خودرو

اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.