کد خبر : 28569 / /
/

طرح «همراه سلامت» بانک توسعه تعاون برای نوسازی پزشکان و متخصصان تبیین شده است. بنابراین افرادی که در مشاغل پزشکی فعال هستند امکان بهره مندی از این وام 1 میلیارد و 700 میلیون تومانی را دارند.

طرح «همراه سلامت» بانک توسعه تعاون برای نوسازی پزشکان و متخصصان تبیین شده است. بنابراین افرادی که در مشاغل پزشکی فعال هستند امکان بهره مندی از این وام 1 میلیارد و 700 میلیون تومانی را دارند.

به گزارش کاماپرس، به نقل از رده، مبلغ این وام برای گروه‌های مختلف پزشکی اعم از پزشکان عمومی، متخصصان، دامپزشکی و … متفاوت است. اما حداکثر مقدار آن به 1 میلیارد و 700 میلیون تومان می‌رسد. افراد واجد شرایط در صورتی امکان درخواست این تسهیلات را دارند که در یکی از شعب بانک توسعه تعاون سپرده قرض الحسنه داشته باشند. ضمنا باید حداقل سه ماه از خواب سپرده آن‌ها بگذرد تا امکان درخواست این تسهیلات را داشته باشند. ضمانت اصلی برای این وام سند ملک است. سود این وام 18 درصد بوده و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن به 48 ماه می‌رسد.

با توجه به سقف مبلغ وام، سود و مدت زمان بازپرداخت، میزان هر قسط 49 میلیون و 937 هزار و 499 تومان است.. کل سود تسهیلات 696 میلیون و 999 هزار و 968 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 2 میلیارد و 403 میلیون و 709 هزار و 968 تومان خواهد بود.

مختصری درباره بانک توسعه تعاون

بانک توسعه تعاون به منظور تخصیص منابع و کمک به تامین سرمایه کارآفرینان برای ایجاد شغل، تشویق و تقویت اشخاص حقیقی و حقوقی برای سرمایه گذاری به شکل تعاونی، کمک به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور از طریق توسعه بخش تعاونی و … به وجود آمد.

این بانک در سال‌های فعالیت خود خدمات مختلفی را به مشتریانش ارائه داد و جوایز گوناگونی را به دست آورد. جایزه مسئولیت اجتماعی خردادماه 1400، تندیس بنگاه‌های اقتصادی برتر جهش تولید سال 1400، تندیس سومین آیین تجلیل از چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد کشور و … از جمله دستاوردهای این مجموعه است./ کاماپرس

پرداخت وام 200 میلیونی با نرخ سود کم

مشتریان بانک اقتصاد نوین که دارای ذخیره ارزی هستند، امکان بهره گرفتن از طرح تسهیلاتی «ارزینو» را دارند. افرادی امکان استفاده از این وام 200 میلیونی را دارند که ذخایر دلاری یا یورویی داشته باشند.

به نقل از رده، افرادی امکان بهره مندی از وام 200 میلیونی بانک اقتصاد نوین را دارند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه داشته باشند. در این طرح افراد با سپرده گذاری ارزی، امکان دریافت تسهیلات را خواهند داشت. حداقل مبلغ مورد پذیرش 50 دلار یا یورو اعلام شده است. سود این وام براساس مدت زمان بازپرداخت تعیین می‌شود اما حداکثر آن به 18 درصد می‌رسد. ضمانت اصلی برای این تسهیلات مسدودی سپرده و حداکثر مدت زمان پرداخت اقساط 36 ماه است.

با توجه به مبلغ وام، نرخ سود و مدت زمان بازپرداخت آن، مبلغ هر قسط 7 میلیون و 230 هزار و 479 تومان است. کل سود تسهیلات 60 میلیون و 297 هزار و 248 تومان و مجموع رقم تسهیلات و سود آن 255 میلیون و 620 هزار تومان خواهد بود.

برخی از دستاوردهای بانک اقتصاد نوین

بانک اقتصاد نوین سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد و به ارائه انواع خدمات اعم از تسهیلات و اعتبارات، سرمایه گذاری، خدمات ارزی و … پرداخت. این بانک طی بیشتر از دو دهه فعالیت خود خدمات مختلفی را به مشتریان واجد شرایط ارائه داده و در همین مسیر افتخارات زیادی را به دست آورده است. کسب گواهینامه امنیت اطلاعات مرکز افتا، تندیس اجلاس سراسری مدیر شایسته ملی، لوح تقدیر و تندیس اولین کنفرانس سلامت مالی و اداری، گواهی بی اس اس از یازدهمین همایش زنجیره موفقیت سازمانی، نشان ملی نوآوری در خدمات بانکداری در اجلاس سران اکوایت و … تعدادی از افتخارات و دستاوردهای بانک اقتصاد نوین هستند./کاماپرس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.