کد خبر : 28374 / /
/

مریم 4 و فاطمه 7 ساله همراه مادرشان در آتش کینه پدر در مشگین شهر زنده زنده سوخته شدند و تلاش پزشکان برای نجات آنها بی نتیجه ماند.

طی روزهای اخیر خبری تلخ و هولناک در رابطه با زنده زنده سوختن مادر با 2 فرزندش در آتش کینه پدر در رسانه ها منتشر شد، در جزئیات این خبر آمده است که اختلافات خانوادگی یک خانواده 4 نفره در روستای آلنی مشگین شهر موجب جان باختن یک نفر و مصدومیت شدید اعضای دیگر خانواده و همسایه ها شد.

یکی از فرزندان این خانواده 4 نفره بر اثر شدت جراحات وارده فوت شد اما خبر دقیقی از وضعیت جسمی مادر و یک فرزند دیگر منتشر نشده بود، در همین خصوص با پیگیری های خبرنگار رکنا، یکی از بستگان این خانواده خبر داد:« مادر و فرزند دیگر این خانواده هم فوت کردند»

دوشنبه شب ساعت ۲۱ و ۴۰ دقیقه در شهر آلنی مشگین شهر مردی ۳۶ ساله بر سر اختلافات خانوادگی که همسر و فرزندانش قهر کرده و رفته بودند را به زور به منزل آورده و خانه را آتش زد.

این مرد زن را به بهانه دیدار با 2 فرزند خردسالش به خانه کشاند و او را به همراه 2 کودک خردسالش به آتش کشید، البته براساس شنیده ها و اخبار واصله این زوج مدت زیادی بود که دچار اختلاف شده بودند و زندگی آنها در وضعیت عادی نبوده است.

با این حال مرد با استفاده از حربه تهدید و فشار بر همسرش آن هم از طریق جان 2 فرزندشان، توانست زن را به خانه بکشاند و نقشه هولناک خودرا اجرایی کند.

خانواده 4 نفره در آتش سوخت !

یکی از بستگان این خانواده 4 نفره به خبرنگار رکنا گفت:« مادر این 2 دختر 4 و 7 ساله فقط 20 سال داشت. این زوج زمانی که زن 13 سال داشت ازدواج کردند و پس از مدتی سایه اختلافات سنگین خانوادگی روی زندگی آنها افتاد به طوری که زن جوان چندین بار به حالت قهر از خانه رفته بود.»

وی افزود: روزی که این اتفاق هولناک افتاد، پدر خانواده با همسرش تماس می گیرد و او را تهدید می کند که باید برای آخرین بار به دیدار 2 فرزند خود برود ، در غیر این صورت آنهارا خواهد کشت .

این فرد که ادعا می کند رابطه نزدیکی با این خانواده دارد ، افزود: در حال حاضر ، مادر و فرزندان او فاطمه و مریم جان باخته اند و عصر امروز مراسم تشییع آنها است.

وی گفت: پدر خانواده هم در اثر سوختگی و شدت جراحات وارده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تحت نظر قرار دارد.

او ادامه داد: روز حادثه همسایگان برای اینکه زوج را آشتی بدهند و از زد و خورد جلوگیری کنند وارد خانه این خانواده شدند اما پدر خانواده بلافاصله با ریختن بنزین روی بخاری  خانه را به آتش کشید ، در همین حین تعدادی از همسایگان هم در این حادثه آسیب جدی دیدند.»

بنا بر  این گزارش، تحقیقات تکمیلی ادامه دارد. /رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.