کد خبر : 28030 / /
/

اخبار سلبریتی/ عکس بازیگران/ عکس معروف ترین بازیگران مرد ایرانی

در این مطلب تصاویری از اسپاکو یوسفی همسر محسن چاوشی را در پشت صحنه یک فیلم مشاهده می کنید.

پست جدید محسن چاوشی را ببینید..محسن چاوشی از همسر خود جدا شده است. محسن چاوشی یکی  از خواننده های خوش صدای ایران است.محسن چاوشی در کارهای خیر برای مردم سهیم است.از محسن چاوشی ویدیویی که محسن چاوشی عصر عاشورای 1401 منتشر شد و در شبکه های اجتماعی دست به دست شد.

محسن چاوشی

زندگی شخصی محسن چاوشی

محسن چاوشی حسینی معروف به محسن چاوشی متولد 8 مرداد سال 1358 در شهر خرمشهر است او خواننده، تهیه کننده موسیقی، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده سبک پاپ و راک می باشد.

محسن چاوشی در شهر خرمشهر متولد شد و اصالت کردتبار دارد که به دلیل شرایط کاری پدش ک در شرکت نفت کار می کرد به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در این شهر متولد شد. او فرزند پنج خانواده است و دو خواهر و سه برادر دارد. پس از اشغال شدن خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهر کرمانشاه سپس مشهد و در آخر به تهران مهاجرت کردند.

محسن چاوشی پس از اینکه درس را رها کرد به دور از چشم خانواده شروع به کار کرد تا از شرایط سختی که داشت رها شود، او شروع به فروش ادویه و سوغاتی های مشهد کرد و حتی زمانی هم سیگار می فروخت.

 محسن چاوشی

ازدواج محسن چاوشی

محسن چاوشی در سال 1388 با اسپاکو یوسفی ازدواج کرد که حاصل این ازدواج یک پسر به نام زانکو چاوشی می باشد.

محسن چاوشی بعد از گرفتن دیپلم حسابداری و طی کردن دوره سربازی، فعالیت حرفه ای اش را در زمینه موسیقی در سال 1382 با انتشار نخستین آلبومش شروع کرد.

اولین آلبوم محسن چاوشی 

او آلبوم نفرین را در سال 1382 روانه بازار کرد و بعد از اخذ مجوز در سال 1387 آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد. محسن چاشی بیشتر از 150 موسیقی منتشر کرده است که شامل 11 آلبوم و چند تک آهنگ می باشد.

محسن چاوشی دربارهٔ نحوهٔ ضبط صدایش برای آهنگ‌های فیلم سنتوری می‌گوید:چاره‌ای جز این نداشتم که در خانه و در یکی از اتاق‌هایمان کار ضبط را انجام بدهم. به کمک مادرم یک پتو را با میخ به جلوی پنجره زدیم و دیوارها را هم با پتو پوشانیدم تا صدا نپیچد. مادرم از اتاق بیرون رفت و با یک پتو از بیرون، در اتاق را پوشاند. خودم هم از این طرف در، یک پتو آویزان کردم تا بتوانم در نهایت فضایی را در اختیار داشته باشم که در آن بشود وکال گرفت. بعد از همه این ماجراها، پتو را کشیدم روی سرم و در همان شرایط خواندم و همه وکال را ضبط کردم. از زیر پتو که بیرون آمدم، «علی سنتوری» به دنیا آمده بود. همان نسخه هم نهایی شد و پخش شد.

محسن چاوشی

کنسرت محسن چاوشی

از زمانی که آلبوم نفرین را منتشر کرد، شایعات زیادی مبنی بر برگزاری کنسرت توسط چاوشی شنیده شده است و عده ای هم دست به سوء استفاده در این مورد کرده اند.

محسن چاوشی بعد از گرفتن مجوز در آستانه انتشار دومین آلبوم رسمی اش، در تاریخ اردیبهشت سال 1388 طی نامه ای به طرفدارانش اعلام کرد که پس از پخش آلبوم ژاکت، کسنسرت برگزار می کند که تا به حال این اتفاق رخ نداده است. گفته می شد که شهاب اکبری مسئول جمع آوری گروه برای کنسرت محسن چاوشی است که احتمال دارد پس از او فردی دیگری مسئولیت این کار را به عهده بگیرد.

شاید هیچ خواننده مطرحی پیدا نشود که با گذشت 10 سال از مطرح شدن نام و فعالیتش، کنسرتی برگزار نکرده باشد. همین امر باعث شده عده‌ای بگویند چاوشی توان اجرای زنده را ندارد، اما خود او گفته بهتر از هر کسی در اجرای زنده مهارت دارد.

در اردیبهشت سال 1394، او در یک مصاحبه در مورد برگزار نکردن کنسرت گفت :در ایران کنسرت بیشتر شبیه جنگ شادی است تا کنسرت موسیقی، برف شادی می‌زنند و یکباره از توی جعبه در می‌آیند و روی سن ظاهر می‌شوند. صدابردار خوب هم که نداریم. برای همین در اغلب کنسرت‌ها نه هارمونی وجود دارد، نه آن صداهایی که لازم است مخاطب موسیقی از سازها بشنود و صدابرداری شود. فقط یک کار باری به هر جهت ارائه می‌دهند که من اهلش نیستم.

طلاق محسن چاوشی

در دی ماه سال 98 خبرهایی مبنی بر جدایی این دو به گوش می رسید. گویا این دو مدتی است که از هم جدا شدند و اسپاکو یوسفی همسر سابق محسن چاوشی به حساب می آید.

کارهای خیرخواهانه محسن چاوشی

محسن چاوشی یکی از سلبریتی های دلسوز و محبوب مردمی است. او تا به حال چندین فرد را از چوبه اعدام نجات داده است و دیه برای محکومین به اعدام جمع آوری کرده است. او یکی از هنرمندان مردمی است که همیشه هم صدای و پا به پای مردم بوده است.

اجرای زنده محسن چاوشی

محسن چاوشی به صورت تمرینی دو ترانه زخم زبون و خاکستر را به صورت زنده اجرا و ضبط کرده است. محسن چاوشی در تاریخ تیر سال 1395 برای نخستین بار قسمتی از قطعه متاسفم برات را به صورت زنده اجرا کرد و در صفحه اینستاگرامش قرار داد.

حضور محسن چاوشی در کنسرت

محسن برای نخستین بار در طول فعالیت هنری اش در میان مرد و در کنسرت مهدی یراحی در سال 1392به عنوان مهمان حضور پیدا کرد که ویدیویی هم از حضور او منتشر شد و جنجال به پا کرد. اگر چه تا پیش از این گفته می شد، محسن چاوشی چند بار به شکلی پنهانی در کنسرت بعضی از خوانندگان مختلف حضور پیدا کرده است.

ادعای دستگاه بودن صدای محسن چاوشی

در جریان فصل دوم برنامه استیج که از شبکه من و تو پخش می شد، شهرام آذر ادعا کرد که صدای محسن چاوشی دستگاه است و این صدای واقعی خودش نیست. پس از این ادعا محسن چاوشی در اینستاگرامش جنین نوشت : من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است. او در یک کامنت از طرفدارانش خواست که به این فرد (شهرام آذر) توهین نکنند. او پس از این یک کلیپ از آواز خواندنش منتشر کرد.

محسن چاوشی

آلبوم‌های رسمی محسن چاوشی :

نفرین (1383)

یه شاخه نیلوفر (1387)

ژاکت (1388)

حریص (1389)

هشت (1389)

سنتوری (1390)

پرچم سفید (1390)

من خود آن سیزدهم (1393)

پارویِ بی قایق (1393)

امیر بی گزند (1395)

ابراهیم  (1397)

بی‌نام (1398)

آلبوم‌های غیر رسمی محسن چاوشی :

خودکشی ممنوع (1384)

لنگه کفش (1384)

متأسفم (1385)

موسیقی متن فیلم سنتوری (1387)

آلبوم‌های گروهی محسن چاوشی :

سلام آقا (1388)

هشت (1388)

خاص(1390)

دلصدا (1390)

دلصدا 2 (1392)

من و ما (1393) 

شهرزاد خواننده و آهنگساز ترانه‌های سریال شهرزاد 1394

بید بی‌مجنون تیتراژ فیلم سینمایی لامپ 100 کاری 1393

لباس نو ویژه برنامهٔ تحویل سال نو از شبکه دو سیما 1390

واسه آبروی مردمت بجنگ برنامه پشت صحنه از شبکه سه سیما 1391

برنامه زندگی و تحصیلات عالی از شبکه سه سیما در سال 1391

مادر برنامه مهربانو از شبکه سه سیما در ایام نوروز سال 1394

شبی که ماه کامل شد  1398

جورچین تیتراژ سریال دلدار 1398

ناوک ویژه برنامهٔ تحویل سال نو از شبکه پنج سیما 1397

حلالم کن تیتراژ فیلم سینمایی ژن خوک کاری 1397

چه شد… تیتراژ سریال بانوی عمارت 1397

شهرزاد (فصل 3) خواننده و آهنگساز ترانه‌های سریال شهرزاد (فصل 3) 1397–1396

مریض حالی تیتراژ سریال سایه بان 1396

خواننده و آهنگساز ترانه‌های سریال شهرزاد (فصل 2) 1396

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.