کد خبر : 28027 / /
/

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری 2 نفر که به صورت مسلحانه اقدام به سرقت خودرو در شهرستان های اصفهان، مبارکه،شهر مجلسی و گورت کرده بودند خبر داد.

سرهنگ حسین بساطی گفت: مامورین کلانتری 33 حین گشت زنی در اتوبان کنار گذر شرق به یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 مشکوک و قصد متوقف کردن آن را داشتند که راننده خودرو  به محض مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد.

وی افزود: ماموران بلافاصله به تعقیب خودرو پرداخته و در عملیاتی ضربتی آن را  متوقف و راننده و  سرنشین آن را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان اظهار داشت: پس از دستگیری متهمان، مالک اصلی خودرو با  مراجعه ماموران اعلام داشت سارقان با اسلحه شکاری به سمت خودروی وی شلیک و آن را سرقت کردند.

سرهنگ بساطی با بیان اینکه متهمان در تحقیقات صورت گرفته به سرقت مسلحانه خودرو  در شهرستان مبارکه و شهر های مجلسی و گورت اعتراف کردند گفت: در این رابطه مال باختگان شناسایی و متهمان به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان همچنین در ادامه از جمع آوری سلاح های غیر مجاز با اجرای طرح «رعد» توسط ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی خبر داد و گفت: در این طرح 11 قبضه انواع سلاح شکاری غیر مجاز به همراه 219 عدد فشنگ مربوطه کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه وجود سلاح های غیر مجاز در دست افراد یکی از عوامل نا امنی در جامعه است گفت: طرح برخورد با دارندگان سلاح غیر مجاز به یکی از اولویت های پلیس توسط فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان با جدیت دنبال می شود.  /رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.