کد خبر : 27823 / /
/

تحقیقات کارآگاهان نشان داد چند مرد جوان با جعل عنوان مامور نیروی انتظامی، مالباخته را که رو‌به‌روی خانه خود ایستاده بوده، شناسایی کردند و به بهانه اینکه وی در اغتشاشات اخیر حضور داشته است، چشمانس را بسته و با ماشین خود اقدام به ربودن وی کرده‌‌اند.

 سه‌شنبه 13 مهر ماه جاری، مرد جوانی که توسط افراد ناشناس هدف‌ آدم‌ربایی قرار گرفته بود، هراسان به اداره یازدهم پلیس آگاهی رفت و به افسر پرونده گفت: جلوی درب خانه‌ خود در خیابان خاور‌ شمالی محله فرجام ایستاده بودم که چند مرد جوان به سمت من آمدند و خودشان را مامور امنیتی و نیروی انتظامی معرفی کردند!

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان نشان داد چند مرد جوان با جعل عنوان مامور نیروی انتظامی، مالباخته را که رو‌به‌روی خانه خود ایستاده بوده، شناسایی کردند و به بهانه اینکه وی در اغتشاشات اخیر تهران حضور داشته است، چشمانس را بسته و با ماشین خود اقدام به ربودن مالباخته کرده‌اند.

از سوی دیگر بررسی‌ها نشان داد افراد ناشناس در خودروی خود با ایجاد ضرب و جرح از این مرد جوان 300 دلار سرقت کردند همچنین مشخص شد مالباخته در زمان نا آرامی‌ها در اغتشاشات حضور نداشته و در خانه خود بوده است.

کارآگاهان پلیس آگاهی به دنبال دریافت اظهارات مالباخته، رصد‌های اطلاعاتی را کلید زدند و پی‌بردند متهمان با جعل عنوان مامور پلیس، اقدام به آدم‌ربایی، ضرب‌وجرح و سرقت به‌عنف در خیابان خاور شمالی محله فرجام کرده‌اند و این امکان وجود دارد این افراد با همین شگرد، افراد دیگری را طعمه قرار داده باشند.

تحقیقات در رابطه با شناسایی و دستگیری متهمان توسط کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی آغاز شده است.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.