کد خبر : 27708 / /
/

زندگی دختر مجری صدا و سیما در آمریکا | شباهت الهه رضایی مجری دهه شصت به دخترش

نوجوان خجالتی که با لحن و بیان مسلط خود به تلویزیون راه پیدا کرد و سال ها به عنوان مجری برنامه های کودک برای دهه شصتی ها بود هنوز هم مورد احترام مردم و اهالی رسانه است.

زندگی دختر مجری صدا و سیما در آمریکا | شباهت الهه رضایی مجری دهه شصت به دخترش

نوجوان خجالتی که با لحن و بیان مسلط خود به تلویزیون راه پیدا کرد و سال ها به عنوان مجری برنامه های کودک برای دهه شصتی ها بود هنوز هم مورد احترام مردم و اهالی رسانه است.

الهه رضایی مجری با سابقه صدا و سیما که سال ها فعالیت در تلویزیون از او چهره ای به یادمادنی ساخته است مادر دو فرزند است. اجراهای او با خاطرات خوش کودکی بسیاری از متولدین دهه شصت عجین شده است. فرزندان الهه رضایی مجری دهه شصت را در پرشین وی ببینید.

الهه رضایی

فرزندان الهه رضایی مجری

بسیاری از دهه شصتیها از او به عنوان نوستالژی یاد میکنند الهه رضایی به عنوان مجری برنامه کودک همیشه در شبکه های مختلف تلویزیون دیده می‌شد و برای دهه شصتی ها خاطره سازی می‌کرد.

فرزندان الهه رضایی مجری

شباهت الهه رضایی مجری دهه شصت به دخترش که امریکا زندگی می کنه [کلیک و کشیدن برای جابجایی] شباهت الهه رضایی مجری دهه شصت به دخترش که امریکا زندگی می کنه

سال های زیادی به عنوان مجری در برنامه کودک فعالیت می‌کرد تا اینکه در سال ۱۳۷۸ اجرای برنامه کودک را کنار گذاشت و به برنامه‌های بزرگسالان پرداختاو در سال ۱۳۸۹ برنامه هایی همچون بچه های دیروز را اجرا می کرد که مربوط به برنامه های قدیمی و کارتون های نوستالژی بود که سالهای بسیار دور از تلویزیون پخش میشد. الهه رضایی در حاضر حاضر متاهل میباشد و دارای یک دختر و یک پسر است.

درباره دهه شصتی ها

از یک جایی به بعد نشانه شده بود. اصلا یک‌جور اصطلاح که همه باور داشتند جوان‌های امروز به‌غیر از اینکه خصوصیات خودشان را دارند یک‌سری ویژگی دارند که مخصوص دهه خودشان است. اصلا این گروه به این دلیل معروف شدند که اشتراکات زیادی داشتند. «دهه شصتی» بودن از یک جایی به بعد مد شد.

الهه رضایی

پسر الهه رضایی مجری

اصلا افتخار بود جزو این دهه باشی و خودت را نسل سوخته خطاب کنی. آنقدر راجع به این دهه گفتند و شنیدیم که باور همه شد این نسل واقعا چیزی فراتر از دیگر نسل‌هاست. البته نه به این معنا که کار مهمتری کرده است، شاید صرفا از این جهت که همه آدم‌های متولد این دهه شبیه به هم بودند. آرزوهای شبیه به هم داشتند و رویاهایشان فرق داشت؛ اصلا همین که بیشتر جمعیت ما را دهه شصتی ها تشکیل می‌دادند باعث شد تا این نسل خاص بیشتر از نسل‌های دیگر به‌چشم بیاید. نسلی که اغلب در جنگ متولد شدند، همگی با هم و در میز و نیمکت‌های سه نفری درس خواندند، موقع دانشگاه رفتن با بدبختی و رقابت وارد آن شدند، مشکل بیکاری داشتند و وقتی تصمیم گرفتند ازدواج کنند به گرانی ارز و سکه خوردند و بقیه ماجرا.

هدف مهمی به نام پول

دهه شصتی‌ها درس‌خوانده و تحصیلکرده هستند و این ویژگی هرچقدر به متولدین پایین‌تر این دهه (۶۵ تا ۶۹) نزدیک می‌شود درصد بالاتری پیدا می‌کند. دختر و پسر متولد شصت علاقه زیادی به درس خواندن نشان دادند، همین امر هم باعث شد تا دانشگاه رفتنشان به‌سختی صورت بگیرد. سخت بود بتوانی یکی از صندلی‌های دانشگاه را از آن خودت کنی و چهارسال تمام بر کرسی‌اش تکیه دهی. این سخت بودن را البته متولدین ۶۰ تا ۶۵ بیشتر می‌فهمند.

غرق شدن در دنیای مجازی

دهه شصتی‌ها تفریحات خودشان را دارند. پایبند به خانواده نیستند و از یک سنی به بعد ترجیح می‌دهند خانواده خود را در سفرها و مهمانی‌ها همراهی نکنند. روحیه تنهاطلبی دارند و اگر دوستان زیادی نداشته باشند ترجیح می‌دهند ساعت‌های خود را در تنهایی بگذرانند. واقعیت این است که دهه شصتی‌ها روز به روز بیشتر در صفحات وب گم می‌شوند و به تنهایی‌های خود اضافه می‌کنند. تقریبا ۱۰سال پیش بود که اولین شبکه اجتماعی مجازی معروف به نام «اورکات» در ایران سر و صدای زیادی به‌پا کرد.

زندگی مجردی، الویت اول

دهه شصتی‌ها همان اندازه که زود از خانواده خود جدا می‌شوند دیر هم به فکر تشکیل خانواده می‌افتند. البته این اتفاق را نباید به حساب بخشی از شخصیت متولدین این دهه گذاشت. در روزهایی که ما می‌گذرانیم آنقدر همه چیز سخت شده که کسی به فکر تشکیل خانواده نمی‌افتد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.