کد خبر : 27385 / /
/

به پاس قدردانی از زحمات سربازان مشغول به خدمت در فرماندهی انتظامی فراجا در سراسر کشور، این عزیزان از سوی فرماندهان انتظامی در سراسر کشور و پلیس‌های تخصصی از سه روز مرخصی تشویقی برخوردار می شوند و اعطاء آن در اختیار فرماندهان انتظامی سراسر کشور است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا از اختصاص سه روز مرخصی تشویقی به مناسبت روز "سرباز" به سربازان فرماندهی انتظامی فراجا خبر داد.

سردار تقی مهری با تبریک هفته فراجا به سربازان کشور که در فرماندهی انتظامی سراسر کشور حافظ جان و مال و ناموس مردم هستند، اظهارکرد: سربازان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای دفاع از مرزهای کشور و تقویت بنیه دفاعی کشور همواره در صحنه حضور فعال دارند.

وی با اشاره به شعار هفته فراجا "پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس" و گرامیداشت روز "سرباز" در هفته فراجا گفت: به پاس قدردانی از زحمات سربازان مشغول به خدمت در فرماندهی انتظامی فراجا در سراسر کشور، این عزیزان از سوی فرماندهان انتظامی در سراسر کشور و پلیس‌های تخصصی از سه روز مرخصی تشویقی برخوردار می شوند و اعطاء آن در اختیار فرماندهان انتظامی سراسر کشور است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا اظهار کرد: با برگزاری جشنواره در روزهای آتی در سراسر کشور از سربازان نمونه و ساعی در زمینه های فرهنگی ، ورزشی و....به تناسب نوع فعالیت آنان، تقدیر و تشویق به عمل خواهد آمد./سایت پلیس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.