کد خبر : 27059 / /
/

آدم خوار آمریکایی به قتل و خوردن مردی در سال ۲۰۱۹ میلادی اعتراف کرد.

 متهم " مارک دیوید لاتونسکی مرد ۵۲ ساله آمریکایی " پس از سالها به قتل مردی به نام "کوین بیکن" در میشیگان آمریکا اعتراف کرد.

بنا بر گزارش پلیس میشیگان متهم ۵۲ ساله اعتراف کرد که پس از آشنایی و قرار ملاقات با مردی در شبکه های مجازی او را به خانه اش دعوت کرده و پس از بریدن گلوی وی بدنش را مثله کرده و بخش هایی از بدنش را خورده است.

"مارک دیوید" اعتراف کرده که پس از جنایت هولناکش اندام های قربانی را در فریزر خانه اش نگه داشته و هر بار بخش هایی از آن را در ماهی تابه سرخ کرده و خورده است.

با اعترافات هولناک این آدم خوار تحقیقات پلیس جنایی آغاز و ماموران در فریزر خانه وی بخش هایی از اندام قربانی را به همراه نمونه دی ان ای قربانی در ظروف آشپزخانه قاتل آدم خوار پیدا کردند.

بر اساس گزارش های پلیس، متهم قربانی را پس از ضربات وارده چاقو به بدنش از مچ پا آویزان کرده، گلویش را بریده و سپس قسمت هایی از بدنش توسط قاتل برداشته و خورده شده است.

"مری چارتیه"، وکیل - آدم خوار روانی -  در دفاع از موکلش بیان کرد: در صورت تکمیل بازرسی ها "لاتونسکی "مجرم شناخته شده و ممکن است به حبس ابد  و حتی اعدام محکوم شود.

"چارتیه" افزود: به تصمیم موکلم برای اعتراف به گناه احترام می‌گذارم، اما معتقد هستم که مراقبت از او در یک محیط بالینی و نه در زندان مناسب‌تر است زیرا به نظر می رسد موکلم از مشکلات روحی – روانی رنج می برد.

به گزارش یاهو، بیکن و لاتونسکی - قربانی و قاتل-  از طریق برنامه دوستیابی در نرم افزار Grindr با یکدیگر آشنا شدند. این مردان در خانه آدم خوار ملاقات کردند و - لاتونسکی ادعا می کند - بیکن به او گفته است  که قصد خودکشی دارد از این رو او کار را برایش راحت تر کرده و وی را کشته است.

متهم در اعترافات خود بیان کرد او به خوردن صدف و بخش هایی از بدن اندام گوسفندها و خوک ها از گذشته علاقه داشته است.

" سارجنت جیمز مور"، کارآگاه پلیس ایالتی میشیگان نیز بیان کرد که تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد.

رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.