کد خبر : 26932 / /
/

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری فردی در شهرستان کنگاور خبر داد که اقدام به کلاهبرداری 200 میلیارد ریالی از 30 نفر کرده بود.

سردار "علی اکبر جاویدان" فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: پس از شکایت تعدادی از شهروندان کنگاوری مبنی بر اینکه از آنها به بهانه خرید و فروش خودرو و سودآوری در این زمینه کلاهبرداری شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات پلیس از شاکیان که تعداد آنها به 30 نفر می رسید مشخص شد فردی با جلب اعتماد آنها و اینکه قادر است سود هنگفتی با انجام خرید و فروش خودرو نصیبشان کند، اقدام به اخاذی کرده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: تحقیقات تکمیلی پلیس نشان می داد این فرد پس از دریافت مبلغی در حدود 200 میلیارد ریال از 30 نفر به شهر تهران گریخته که اقدامات اطلاعاتی برای شناسایی مخفیگاهش آغاز شد.

جاویدان تصریح کرد: ماموران پلیس کنگاور با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی فرد کلاهبردار که در حال حرکت به سمت یکی از شهرستانهای تهران بود، شده و پس از هماهنگی های لازم با مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی در پایان از تشکیل پرونده ای در این خصوص و معرفی متهم به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.