کد خبر : 26656 / /
/

پلیس با بررسی دوربین‌های مداربسته توانست مرد میانسالی را که روی خودروی یک زن اسیدپاشیده بود، بازداشت کند.

شهریورماه جاری رسیدگی به پرونده اسیدپاشی به خودروی یک زن میانسال در خیابان وزارت کار در دستور کار بازپرس دادسرای ناحیه ۲ و تیمی از ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان قرار گرفت.

تحقیقات میدانی ماموران پلیس نشان داد، خودروی زن میانسال که در خیابان وزارت کار و روبه‌روی خانه‌اش پارک شده بود، توسط یک فرد هدف اسیدپاشی قرار گرفته است و با توجه به اظهارات شهود عامل این حادثه با خودروی پراید به محل وقوع جرم آمده است.

ماموران کلانتری که در جریان تحقیقات متوجه وجود دوربین مداربسته شده بودند، به بازبینی آن پرداختند و لحظه به لحظه صحنه وقوع جرم را مشاهده کردند و در ادامه متوجه شدند یک مرد ۶۰ ساله اقدام به اسیدپاشی روی خودروی زن میانسال کرده است.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران پلیس با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی هویت مرد سالخورده را در غرب تهران شناسایی و با هماهنگی تلفنی با بازپرس پرونده، وی را بازداشت کنند که در ادامه متهم به دادسرای ناحیه ۲ منتقل شد.

متهم در جریان جلسه بازپرسی به جرم اسیدپاشی به خودروی زن میانسال به دلیل اختلافات مالی اعتراف کرد و گفت: ۴ سال قبل به زن میانسال ۷۰ میلیون تومان پول قرض دادم اما وی با اصراری که داشتم تا این لحظه مبلغ مذکور را پس نداده است. به خاطر این موضوع به صورت لفظی با یکدیگر مشاجره داشتیم که تصمیم گرفتم با اسیدپاشی انتقام‌گیری کنم.

بازپرس پرونده پس از دریافت این اطلاعات به کارآگاهان پلیس آگاهی داد تا در خصوص صحت و سقم ادعای متهم تحقیق و اسیدی را که در این حادثه استفاده شده است، کشف کنند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط بازپرس دادسرای ناحیه ۲ ادامه دارد و متهم برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان پلیس قرار گرفت.

منبع: تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.