کد خبر : 26262 / /
/

مشتریان بانک مهر ایران با افتتاح حساب ویژه و داشتن گردش حساب مناسب، امکان درخواست وام 20 میلیون تومانی «طرح اندوخته اجتماعی» بانک مهر ایران را خواهند داشت.

به گزارش رده، افرادی که در یکی از شعب بانک مهر ایران، سپرده قرض الحسنه داشته باشند، امکان دریافت وام 20 میلیونی را دارند. منتهی افرادی امکان دریافت این تسهیلات را دارند که حداقل چهار ماه از گردش حسابشان گذشته باشد. این تسهیلات به ضامن رسمی احتیاج دارد. این وام قرض الحسنه بوده و تنها 4 درصد کارمزد به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت این تسهیلات 48 ماه است.

با توجه به میزان وام، کارمزد و مدت زمان بازپرداخت، مبلغ هر قسط 451 هزار و 581 تومان است. کل سود تسهیلات 1 میلیون و 675 هزار و 892 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 21 میلیون و 753 هزار و 333 تومان خواهد بود.

درباره بانک مهر ایران بیشتر بدانید

بانک قرض الحسنه مهر ایران سال 1386 به منظور ارائه خدمات بانکی اسلامی به مشتریان، فعالیت خود را آغاز کرد. بهبود شاخص‌های عملکردی مالی ایران در زمینه عقد قرض الحسنه، فرهنگ سازی سنت قرض الحسنه، استفاده از فناوری اطلاعات و پیاده سازی بانکداری الکترونیکی، استقرار سیستم مدیریت دانش و تبدیل بانک به یک سازمان پیشرو و مدیریت بهینه منابع انسانی از جمله اهداف فعالیت این مجموعه محسوب می‌شود.

هم اکنون فعالیت اصلی این بانک جذب منابع قرض الحسنه و پرداخت تسهیلات با حداقل کارمزد است تا به این شکل مشکلات مالی مردم تا حدی برطرف شود. در حال حاضر بانک مهر ایران در زمینه طرح‌های اعتباری، سپرده‌ها، طرح‌های مسئولیت اجتماعی، قراردادها، قانون جدید چک، قراردادها و بیمه عمر رایگان به مشتریان واجد شرایط خدمات ارائه می‌دهد.

منبع: کاماپرس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.