کد خبر : 26135 / /
/

مهلت بارگزاری اطلاعات در سامانه رتبه‌بندی معلمان تا ۲۵ شهریور ماه تمدید شد.

 معلمان می‌توانند تا ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ نسبت به ثبت یا ویرایش اطلاعات در سامانه رتبه‌بندی معلمان اقدام کنند.

به نقل از مهر، یوسف نوری در پاسخ به این سوال که جاماندگان از رتبه بندی از جمله فرهنگیان طرح مهرآفرین و قرارداد کار معین از چه زمانی مشمول قانون رتبه بندی خواهد شد، گفت: تاکنون ۸۱۰ هزار نفر شامل قانون رتبه بندی معلمان شدند و تعداد کمی از همکاران ما که همکاران زحمتکش و بسیار شایسته ای هم هستند فعلاً از رتبه بندی محروم ماندند در حال تلاش هستیم تا هم از جهت حقوقی و هم به لحاظ کاری مشکل شان را به را برطرف کنیم.

نوری با بیان اینکه بسیاری از این معلمان آزمون ورودی ندادند؛ گفت: قانون هم تعیین کرده است که برای اینکه هر فرهنگی مشمول رتبه بندی باشد آزمون الزامی است؛ این آزمون به زودی از آنها گرفته خواهد شد و وارد چرخه کارشان خواهند شد و مشکلی وجود ندارد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص زمان برگزاری آزمون و پیوستن جاماندگان به رتبه بندی گفت: من در ابتدا توصیه کرده بودم که این آزمون تا پایان شهریور گرفته شود اما دوستان نظرشان این بود که ممکن است فرصت آمادگی برای آزمون را همکاران نداشته باشند؛ فکر می‌کنم که اوایل مهرماه آزمون رتبه بندی برگزار شود و بلافاصله هم پس از آزمون، رتبه بندی برای این همکاران اعمال خواهد شد.

مهلت ثبت و ویرایش اطلاعات رتبه‌بندی معلمان تمدید شد

به نقل از وزارت آموزش و پرورش متن اطلاعیه شماره ۸ کارگروه رتبه‌بندی معلمان به این شرح است: نظر به درخواست شمار بسیاری از همکاران محترم که به علت مسافرت و یا مشکلاتی همچون دسترسی نداشتن به مدارک و مستندات، موفق به ثبت‌نام و بارگذاری کامل مدارک در سامانه رتبه‌بندی معلمان در مهلت مقرر نشده ‌اند، مهلت ثبت‌نام تا پایان روز جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ تمدید می‌شود.

همکارانی که ثبت نهایی کرده‌اند، اما قصد ویرایش اطلاعات خود را دارند نیز می‌‌توانند دوباره در مهلت تمدید شده برای اضافه یا کم کردن اطلاعات خود اقدام کنند.

منبع: تجارت نیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.