کد خبر : 25988 / /
/

رصد بازار محصولات سایپا از افت یک میلیونی قیمت محصولات سایپا در بازار حکایت دارد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده است که «کوییک معمولی» تنها خودرویی بود که امروز در بازار سایپایی ها بدون تغییر قیمت گذاری شد و سایر محصولات سایپا افتی یک میلیون تومانی در بازار داشتند. به گفته فعالان بازار خودرو افت قیمت سایپایی ها با کاهشی شدن نرخ دلار در بازار همزمان شد؛ از سوی دیگر امروز برخی از پرتیراژهای ایران خودرو هم با افت قیمت در بازار عرضه شدند.

البته فعالان بازار خودرو معتقدند افت قیمتی در بازار سایپایی ها در حالی ثبت شده که این بازار همانند ایران خودرویی ها بدون مشتری است و در رکود کامل است.

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار با افت یک میلیونی 361 میلیون تومان قیمت خورد و «ساینا» هم با افتی یک میلیونی در بازار 206 میلیون تومان دست به دست شد.

رصد بازار نشان دهنده آن است که درمیان خانواده کوییک امروز «کوییکR » با افت یک میلیونی در بازار 206 میلیون تومانی قیمت گذاری شد و «کوییک معمولی» هم در بازار 198 میلیون تومان بدون تغییر ماند.قیمت سایپا اما در میان خانواده تیبا امروز افتی یک میلیون تومانی داشتند. رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که «تیبا صندوقدار» 199 میلیون قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی202  میلیون تومان قیمت گذاری شد.

 

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.