کد خبر : 25868 / /
/

جزئیات شهادت استوار یکم کیوانلو که حین دستگیری سارق منزل با ضربات چاقو به شهادت رسید، اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، حوالی ساعت ۵:۳۰ صبح امروز در پی مراجعه یکی از شهروندان به واحد گشت موتوری کلانتری نامجو مستقر در میدان سپاه و اعلام این که سارقان در حال سرقت از منزل خواهر او هستند و خواهرش تنها در منزل به سر می‌برد. بلافاصله با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع اعلام شده واحد گشت موتوری (راکب و ترک نشین) در محل حضور پیدا می‌کنند.

به محض ورود مأموران، با سرعت عمل مأموران یکی از سارقان سریعاً دستگیر می‌شود و سارق دوم که از منزل خارج و اقدام به فرار می‌کند توسط استوار یکم کیوانلو تعقیب و دنبال می‌شود که در این تعقیب و گریز سارق دوم ناغافل با چاقو ضربه‌ای به سینه استوار کیوانلو وارد می‌کند که علیرغم جراحت وارده استوار کیوانلو سارق را دستگیر می‌کند.

بلافاصله استوار کیوانلو به بیمارستان انتقال داده شد که به دلیل شدت جراحت وارده این مأمور شجاع و وظیفه شناس به شهادت رسید. در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سارقان پس از ورود به منزل دست و پای خانمی که در منزل بوده را بسته و در حال سرقت وسایل قیمتی منزل بودند که مأموران وارد عمل می‌شوند.

شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در پیامی با تبریک و تسلیت شهادت استوار یکم کیوانلو، بیان داشت: پلیس امروز در خط مقدم برخورد با ناهنجاری‌ها و جرایم مختلف است و اجازه نخواهد داد کسی خدشه‌ای به امنیت و آرامش و آسایش خاطر شهروندان وارد نماید.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می‌کنند، عنوان داشت: شهادت مجاهدی دیگر از تبار حافظان امنیت و آرامش بار دیگر نشان داد که تا پای جان از امنیت و آرامش شهروندان دفاع خواهیم کرد.

وی افزود: مجاهدت و ایثار و دلاوری‌های شهید استوار یکم کیوانلو در قاموس ایثار و شهادت این مرز و بوم برای همیشه خواهد درخشید و از یاد و خاطر همگان ماندگار خواهد بود.

منبع: مهر

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.