کد خبر : 25599 / /
/

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: با تلاش مأموران پلیس، دختر نوجوان گمشده در شهر طرق رود پیدا شد.

مهدی کریمی در اظهار کرد: دختر نوجوان ۱۵ ساله که مسافر شهر طرق رود بود و مفقود شده بود، سرانجام با تلاش مأموران انتظامی پیدا شد.

وی افزود: بعد از تماس با پلیس ۱۱۰ مبنی بر اینکه یک دختر نوجوان ۱۵ ساله که با خانواده به شهرستان نطنز آمده و در شهر طرق رود گمشده است، بلافاصله تحقیقات و جستجوی پلیس آغاز شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نطنز گفت: بعد از بررسی‌های فراوان پلیس مشخص شد به دلیل تاریکی هوا و نابلد بودن منطقه و نداشتن وسایل ارتباطی، این دختر گمشده است و نیاز به جستجوی وسیع برای یافتن این فرد وجود دارد.

وی تصریح کرد: بلافاصله با تشکیل تیم‌های جستجو و با همکاری کلانتری طرق رود، اواخر شب گذشته این دختر نوجوان در بیابان‌های اطراف شهر طرق رود پیدا شد و به آغوش خانواده بازگشت.

کریمی خاطرنشان کرد: از مسافران و گردشگران می‌خواهیم با توجه به اینکه شناختی به این منطقه ندارند، حتماً از نقشه‌های گردشگری استفاده کنند و مراقب فرزندان خود باشند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.