کد خبر : 25459 / /
/

رصد محصولات سایپا از رشد 3 میلیونی «ساینا» در بازار امروز 6 شهیرور 1401 حکایت دارد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز در میان محصولات سایپا «کوییکR» و «ساینا» در بازار با رشد قیمت دست به دست شدند، اما سایر محصولات این گروه تغییر قیمتی نداشتند.

رشد قیمت «ساینا» در بازار در حالی رقم خورد که چند ماهی است که خودروهای تیبا، ساینا و سمند در ایران فروخته می‌شوند، اما پلاک نمی‌شوند و در وضعیت نامشخص قرار دارند.

سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار 364 میلیون تومان عرضه شد و «ساینا» هم با رشد سه میلیونی در بازار 206 میلیون تومان قیمت خورد.

اما خانواده تیبا امروز تغییر قیمت نداشت و با این شرایط «تیبا صندوقدار» در بازار 199 میلیون قیمت خورد و و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 202 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

رصد بازار همچنین نشان دهنده آن است که «کوییکR » هم در بازار با رشدی یک میلیونی  206 میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار 199 میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت.

منبع: اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.