کد خبر : 25443 / /
/

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارقی خبر داد که در حوالی دستگاه های عابربانک از کارت عابربانک های افراد سالخورده سرقت می کرد.

سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در تشریح این خبر بیان داشت: در پی تشکیل چند پرونده مبنی بر سرقت کارت عابربانک افراد سالخورده در محدوده باقرشهر، بررسی موضوع سریعاً در دستور کار تیم عملیات کلانتری 175باقرشهر قرار گرفت.

وی افزود : با انجام اقدامات هوشمندانه و بررسی سرنخ های موجود مشخص شد سارق 25 ساله با پرسه زنی حوالی دستگاه های عابربانک و انتخاب سوژه های مورد نظر که افراد سالخورده بودند قبل از استفاده از دستگاه عابر به آنها مراجعه و اعلام می کرد اجازه بدید من برایتان انجام می دهم و پس از انجام آن کارت را سریعاً با یک کارت مشابه عوض کرده و پس از ساعتی حساب اشخاص را  خالی می کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه هویت و محل تردد متهم شناسایی شد گفت: با انجام هماهنگی های لازم متهم دستگیر و در بررسی های بیشتر  10کارت عابر بانک مسروقه کشف شد.

وی افزود:  با تکمیل تحقیقات پلیسی متهم به مرجع قضائی معرفی و کارشناسان ارزش ریالی اموال سرقت شده را 200 میلیون ریال اعلام کردند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.