کد خبر : 25296 / /
/

سهل انگاری ساکنین منزل مسکونی در رها کردن ظرف غذا بر روی اجاق گاز، آتش سوزی گسترده منزل مسکونی در خیابان جهاد سازندگی را به دنبال داشت.

 شهروندان در تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی واقع در خیابان جهاد سازندگی، خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی شیراز پس از دریافت اطلاعات بلافاصله آتش نشانان ایستگاه یک و دو را به همراه خودروهای پشتیبانی به سوی محل حادثه اعزام کرد.

این حادثه در طبقه دوم یک منزل دو طبقه ویلایی رخ داد و سهل انگاری ساکنین در رها کردن ظرف غذا بر روی اجاق گاز و سرایت شعله به مواد قابل اشتعال، آتش سوزی این واحد مسکونی را به دنبال داشت.عدم اطلاع رسانی به موقع ساکنین ساختمان به سامانه ۱۲۵ نیز مزید بر علت شده و منجر به شعله وری حریق شده بود.

آتش نشانان با حضور در محل پس از ایمن سازی و تجهیز به سیستم تنفسی و اطمینان از نبود فردی در محل حادثه، با استفاده از چند رشته لوله آبدهی آتش نشانی  به سرعت وارد ساختمان شدند و شعله های آتش در حال گسترش را مهار و خاموش کردند.

خوشبختانه در این آتش سوزی هیچ کدام از ساکنین دچار آسیب دیدگی نشدند و تنها این حادثه خسارت مالی در بر داشت.

نیروهای آتش نشانی در پایان نسبت به تخلیه دود انباشته شده در ساختمان اقدام نمودند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.