کد خبر : 24914 / /
/

این روزها که خوردن فست فود از اولویت سبد خانوارها خارج شده، فست فودی ها دست به روش های جدید برای جذب مشتری زده اند.

این روزها فست فودی ها روش های جدیدی را برای فروش بیشتر امتحان می کنند. بعد از فروش فلافل با نان لواش برای ارزان تر کردن آن، حالا به نظر می رسد گزینه پیتزا برشی هم گزینه جدیدی است که برای فروش بیشتر از سوی فست فودی ها مورد توجه قرار گرفته است و اما قیمت هر برش پیتزا بین ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان!

فروش تکه ای پیتزا از دید فروشندگان آن چندین مزیت دارد؛ اول اینکه این نوع فروش این امکان را می دهد تا خانوارهایی که وسع شان به خرید یک پیتزا به طور کامل نمی رسد، بتوانند تا جایی که بضاعتشان اجازه می دهد از خوردن این غذای لذیذ بهره ببرند؛ حتی به عنوان یک میان وعده.

از طرفی برخی از افراد نمی توانند یک پیتزا را به شکل کامل بخورند و با خرید یک یا چند تکه بدون دور ریزی می توانند به طور کامل سیر شوند که با این کار هم غذای مورد علاقه شان را خورده اند و هم اینکه پول اضافه پرداخت نکرده اند. از این سبک فروش کسانی که زندگی مجردی دارند(به خاطر پرداخت نکردن پول مازاد) و خانواده هایی که کودک دارند و دلشان می خواهند هر از گاهی با یک برش پیتزا کودک شان را خوشحال کنند استقبال می کنند.

پیتزا

البته این سبک به تازگی در برخی رستوران ها و فست فودی ها راه افتاده و همه گیر نشده است اما به مرور با در پیش گرفتن زندگی اقتصادی و مدیریت پول به نظر می رسد فست فودی ها و رستوران ها به این سمت یعنی فروش در حجم کم و به شکل تکه ای پیش بروند.

منبع: همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.